Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves kapcsolatot miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatot miért jó csak úgy tönkretenni egy ribancnak?

Figyelt kérdés

bocsánat erős volt a kifejezésem!-nézzétek el a düh miatt fogalmaztam így

2 éve vagyunk együtt.

dobott egy ( bocs de tényleg )elég csúnya lányért.-mind1 neki lehet bejött. csakhogy volt róla már szó más dologból kiindulva. pl: beszélgettünk kérdezgettem h miért tetszem neki stb. és csak hülyeségből annyit mondott bármilyen vagyok szeret és ezen nem változtat,csak olyan ne legyek mint ez az illető.. nos ebből kiindulva nem tudom mit evett egy szinte 100 kilós csajon helyettem :S hisz mindig figyeltem magamra hogy vonzó legyek stb. és még arról is beszélt nekem hogy lassan szeretne megházasodni ( már tökre boldog voltam ) erre másnap összefutottam a hölgyel (Timivel),és annyit mondott h jó az exem az ágyban.. majd elált a lélegzetem..

számon kértem az élettársamon és meg sem szólalt most ebből gondolhatjátok mit vontam le. nos akkor a végén annyit mondott h legyen vége akkor a dolognak. és elment

összepakolta a cuccát és itt hagyott :'( :S

mitévő legyek?! tönkre tett azt hittem ő az életem párja hisz már esküvőről is beszéltünk :(


2009. okt. 21. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény:(. De egy ilyen pasi miatt kár bánkódni, hidd el. Tudom, hogy most nagyon nehéz, de szerintem idővel belátod, hogy jobb ez így. A pasi meg tuti meg fogja bánni, amit tett, amikor téged már nem érdekel. Találsz majd nála sokkal jobbat, aki nem lép félre és nem lép meg így.
2009. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
idióta pasi
2009. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Azt mondom, hogy jó vagy az ágyban.

Tehát mi már lefeküdtünk, ugye emlékszel? Most megtudta az egész Internet! :)


Ha rajtam komolyan számonkérné a barátnőm, hogy megcsaltam egy olyan lánnyal, aki kimondottan nem tetszik, ráadásul ezt csak abból gondolja, hogy a lány azt mondta neki, hogy "jó vagyok az ágyban", akkor lehet, hogy én is szó nélkül összepakolnék és otthagynám.

2009. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez fájt.

most akkor megint én vagyok a hibás mindenért a bizalom az első alapja egy kapcsolatnak.

én megkérdeztem viccesen tőle h most ez komoly vagy h most mi van de érted mókás kedvel és elhallgatott szerintem nem voltál a helyzetemben nem tudod milyen szar érzés mikor már azt hiszed tökéletes az életed és egyszerre minden összedől

egyszerűen érezni lehet mikor a másik csak hallgat hittem volna neki ha nemet mond nemkérdés. fordított eset már volt velem és elmondanám h 2 hét szünet is volt köztünk jó más indok nemlényeg. gondolj bele kicsit mielőtt te is a szívemet még jobban megfájdítod

2009. okt. 21. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. EZ tényleg nagyon szar helyzet. Ám csak az első válaszolóhoz tudok csatlakozni. Bizony, ne bánkódj. néha csinálnak hülyeségeket. Az is lehet, hogy a pasid rájött, hogy neki a tonnadonnák tetszenek... Illetve eddig is azokhoz vonzódott, csak... hát hülye helyzet, el tudom képzelni, ennyire dühös vagy, de felejtsd el!!! Ez a pasi nagyon gáz....


Amúgy sosem értettem hogy miért jó az, hogy FOGLALT férfiakat/nőket ostromolnak egyedülállók. Rohadt nagy szemétség, mert megmérgezheti még a legjobb kapcsolatot is, ha csak átmenetileg is. Én sosem tettem ilyet, és nem is fogok. Undorító.

2009. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem csak az egyedülálló partneren múlik az egész azért . De á hasonló helyzetbe kerülők elmesélhetnék hogyan lábaltak ki belőle
2009. okt. 21. 18:02
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

1. a külső nem minden

2. ha ilyen könnyű volt tönkretenni, ennyit ért

2009. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hm most már ne írjatok hozzá nem aktuális azért köszönöm eddigi hozzászólásaitok ,azt hittem itt a vég de kibékültünk,

tényleg volt köztük kapcsolat de csak előttem. szemét egy csaj de legalább a párom igazat mondott és nem tagadta habár nem így reagáltam volna mint ő. elsiettem a dolgot

tesz ilyet az ember a házastársaknál is van néha veszekedés de nem értem miért nem lehet az ilyet szépen elmesélni a másiknak

2009. okt. 21. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nem szép elsietni a dolgokat 2 év nem kevés de nem is olyan sok de itt valami nem stimmel abban amit leírtál valami hiányzik számomra de nem tudom mi
2009. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerős.. Engem is exem egy ocsmány dagadt nő miatt dobott
2015. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!