Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kiismerhetetlenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiismerhetetlenek a nők?

Figyelt kérdés
A hölgyek sokszor teljesen mást gondolnak mint amit mondanak, és a gondolataikat kérik számon a másik félen. Ellöki a kezed ha simogatod, aztán számon kéri, hogy miért nem simogattad... Meg akarod csókolni de durci és nem hagyja, majd a fejedhez vágja, hogy miért nem csókoltad meg?! Miért nem lehet szimplán azt tenni/mondani amit akar?

2013. júl. 21. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert nők
2013. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert sajt
2013. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nemtom haver, én sem értem a őket, de nagyapám már anno megmondta, hogy: "Pistikém, a nőket nem megérteni kell, hanem szeretni. Virágokkal elhalmozni, és kedveskedni csak úgy. Ne akard megérteni mit miért tesznek."
2013. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkozz ilyeneken mert nem te vagy az egyetlen a történelemben aki beleőrült A női logika megfejtésében.
2013. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy egy emberi elme nagyon bonyolult. Na, most mivel NŐI elméről beszélünk, ezt a bonyolultságot szorozd meg mondjuk 69-el. Az így kapott egyenlet megfejthetetlenül nehéz és hosszú lesz, DE épp ezért lesz ugyanilyen kívánatos is.
2013. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezért kell szeretni őket és nem megérteni!
2013. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A mai napig emlékszem életem első randijára:


A végén, amikor hazakísértem a csajt, megcsókoltam, aztán már nem akart második randit, mert állítólag én lerohantam, pedig visszacsókolt.

Feldobtam, hogy próbáljuk meg újra. Randiztunk "egy másikat", direkt nem csókoltam meg, a kezét se fogtam meg, a második randin se, a harmadik után pedig rinyált, hogy nem érezte, hogy én valóban fontosnak tartanám őt annyira, hogy közeledjek hozzá. Hát kösz ***meg. -.-

2013. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők maguk sincsenek sokszor tisztában a saját érzelmeikkel, de ezért kell egy atom szikla szilárd érzelmű, habitusú pasi, mert mellette megtalálják magukat, hogy mit akarnak. Én ilyen pasi vagyok.
2013. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is hasonlókra jutottam, és jók ezek a válaszok nagyon :) jókat mosolygok, és nem dilizek bele a megfejtésbe, csak sokszor ez olyan idegesítő... Tőlünk azonban az egyértelműséget várják el.
2013. júl. 22. 00:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig könnyebb őket megérteni mint gondolnátok..

Ha pedig nem megy olvassatok el pár emberi viselkedéssel foglalkozó könyvet

Én is olvasom az ilyeneket hobbiból és nem haltam bele

2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!