Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, hanem egy barátomról.

Bánt, hogy nem tudok neki segíteni, ezért került kiírásra ez a kérdés.

Bizonyos okokból szakított a barátnőjével, és a lány nem tudja elfogadni. Öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem jönnek újra össze.

A srác hozzám fordult segítségért, de akármit próbálunk kitalálni, nem jutunk előbbre, mert nincs olyan verzió, hogy a lány ne sérüljön lelkileg.

Már azt is felajánlottam, hogy beszélek vele, mivel senki sincs, akivel megoszthatná a problémáját.

De az a baj ezzel a verzióval, hogy a lány féltékeny rám, és engem okol, amiért tönkrement a kapcsolatuk.:(


Mi volna a megoldás?


Srác: 26, lány :21, én: 19/L


2013. júl. 22. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keressetek valakit aki beszél a lánnyal, amúgy nem fogja megtenni, aki hajlamos erre, az nem hangoztatja, csak megteszi.
2013. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hagyáto ka lányt... úgysem lesz öngyilkos csak a szája jár

Ha meg mégis akkor meg meogldódodtt a problémátok.

2013. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen a lány, szakítottak és ne legyen féltékeny. Hasonló helyzetben voltam egy héttel ezelőtt csak én nem jártam a lánnyal hanem csak tetszett és nekem nem volt senki aki segített.

Szóval ezért azt mondom, hogy most első a srác és az ő problémái. Elég negatív irányt vettek a gondolatai és most azzal is tudsz neki segíteni, ha csak meghallgatod.

2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéljetek hármasban erről.
2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2meghaltam xd megoldódik a problémátok :'D
2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már felajánlottam, hogy beszélek vele, de rólam hallani se akar, mert utál. Megjegyzem, sose beszéltünk.

Én végig az ő kapcsolatukat próbáltam menteni.

A srác most nem tud dönteni, kihez jöjjön el (mindhárman külön országban élünk).

Aggódik a lányért, ezért menne hozzá, de azt mondta, velem is szeretne találkozni, mert úgy érzi, kicsit vonzódik hozzám.

2013. júl. 22. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez érzelmi zsarolás a lány részéről. Szerintem ne csináljon semmit a srác.
2013. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!