Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

Figyelt kérdés
Volt barátommal 2 éve voltunk együtt. Ma i napig beszélgetünk, neki bnője van, de nemszereti.Azt várja h megcsalja őt bnője és szakíthasson vele. Emellett nekem mindíg mondja h velem akar lenni, de fél h egyedül marad ha szakít bnőjével. Nekem kialakulóban van egy kapcs. de nemérzek vonzalmat, csak szimpátiát. Sokat gondolok az exre, és hiányzik is... Most mi legyen?
2009. okt. 21. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajj, hát én drukkolok nektek, hogy újra összejöjjetek, szerintem ebből az lesz. De azért ne bízd el magad. Igazából semmi használhatót nem tudok mondani, de legyél vele kedves, figyelmes, ha találkoztok akkor is, apró jeleket adj le, érintsd meg, stb. Semmi túlzott nyomulás! De lehet, leveszi a jeleket, és elkezd majd próbálkozni - végre lépni fog, nem pedig magába őrlődni.
2009. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha az ex baratod ott hagyja a baratnojet akkor van mirol beszelni!Addig maradjon csak a kicsinyes felelmebe,hogy jajj mi lesz ha vegul egyedul marad...hat te nem vagy eleg fontos neki ahoz,hogy "kockaztasson" akkor ugy jart.Ennyi.
2009. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andrewka ***** válasza:

Azt h mi legyen azt nektek kell eldönteni, de h mi van azt tudom.

Idióták vagytok:)


Ha még mindig éreztek vonzalmat akkor miért szakítottatok? Ha akarsz tőle valamit újra akkor hagyd az új kapcsolatot. Úgy sincsenek komoly érzelmek benne, őt meg állítsd választás elé. Úgyse jó a kapcsolata akkor merjen lépni, de ha ennyit nem tesz meg érted akkor csak a szája jár és el is felejtheted örökre.


22/F

2009. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az exed GYÁVA! ha annyira Veled akarna lenni akkor simán szakitana..

miért szakitottatok ?

Wite(:

2009. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szakítás is elég fura volt. elég fiatalok voltunk, és ő zűrös ügybe keveredett amiből a könnyebbik út volt számomra hátatfordítani. Később kiderült hogy nem volt köze hozzá. (ez egy elég bonyolult sztori).
2009. okt. 21. 18:06
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Minap olvastam a kérdésed az oldalon és én azt gondolom, hogy legelőször is saját magadban kéne eldöntened, hogy te az "ex-ed" iránt valójában mit érzel, mert az a legfontosabb, hogy tisztában legyünk avval, hogy mik az érzéseink egy személy iránt. És ha te már tudod, hogy mit érzel akkor mond el az "ex-nek" és meglátod majd, hogy-hogy reagál. De szerintem ha ő is mondja, hogy veled szeretne lenni akkor valamit érezhet irántad csak meg kell pontosan tudnod, hogy mit. Azt viszont nem igazán értem, hogy mért várja, hogy a barátnője csalja meg és, hogy akkor szakíthasson vele szerintem ha ő nagyon "menekülni" akarna ebből a kapcsolatból akkor ő már rég szakított volna a párjával. A te kialakuló kapcsolatodról meg csak annyit, hogy neked is őszintének kell lened avval a fiúval mert nem érdemli meg, hogy "hülyitsd" szóval ha nem érzel iránta nagyon semmi vonzalmat csak szimpátiát akkor mond meg neki, hogy "ne haragudj de én nem érzek irántad szimpátiánál többet".(nem hiszem, hogy meg fog sértődni sőt értékelni foglya, hogy őszinte voltál általában az emberek 90%-a értékeli ha valaki őszinte).

Én drukkolok nektek (de szerintem ti még mindig oda vagytok egymásért:)) csak annyi, hogy mind kettőtöknek tisztázni kéne egy-két dolgot először magában, és után meg egymással.:) Sok Sikert Nektek!

Üdv: Dr. Dévid

2009. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!