Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van még remény?

Figyelt kérdés
Napokkal ez előtt szakítottam a párommal, a sok nézeteltéréstől betelt a pohár, de másnap már jelentkeztem is, hogy átgondoltam és szeretném megbeszélni, ne haragudjon, ő erre annyit reagált, új kapcsolata van, majd jelentkezett hogy a háza előtt az utcán megtalálom a dolgaim, aztán ma írtam neki facebookon mire ő letiltott. Esetleg ez most dacból van, mennyi idő után érzitek ti a másik hiányát, mikor tudatosul, hogy élitek meg a szakítás utáni napokat? Esetleg epekedjek még utána, hátha napokkal később rájön, hogy megszeretné ő is beszélni, hosszú,komoly kapcsolatról van szó. A válaszaitok mellé, odaírnátok a korotok is.
2013. júl. 22. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindketten totál éretlenek vagytok, de a párod a rosszabb eset kettőtök közül (ez alapján). Mondom ezt úgy, hogy még én is csak 21 vagyok.
2013. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja magát meggondolni,jobb ha megpróbálsz felejteni.

22/L

2013. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs remény. 36
2013. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szakítottatok (és a kérdésedben leírtak alapján fontos, hogy ki is szakított valójában), és utána máris van új kapcsolata, aztán meg letilt, akkor az azt jelenti, hogy örül, hogy már nem vagytok együtt.

Sajnálom, de a most már exed egy majom. Szó szerint, mert csak akkor eresztette el az egyik ágat, ha már megvolt a másik, így bátran szakíthatott veled.

Engem pl hetekig hívogatott egy időben a volt csajom, folyton arra kért hogy menjek fel skype-ra meg hasonlók, holott már közünk nem volt egymáshoz, amikor is egyszer épp nálam volt az akkori új barátnőm. Ott ült mellettem, felvette helyettem a telefont (nem tiltakoztam, mert már nagyon untam a zaklatásokat), és annyit mondott, hogy én éppen zuhanyozni vagyok és most nem tudok beszélni. Azután soha többé nem hallottam az exről.

Tehát hagyd a fenébe, keress új párt, akivel boldog lehetsz!

24/F

2013. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tartás. Felejtsd el. 23F
2013. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szakítok, akkor az sem érdekel, hogy érzem a hiányát. De még az sem, hogy szeretem. Ha valamiért kimondtam, akkor ahhoz tartom magam.

Lehetne elegánsabb is az exed, de az is elképzelhető, hogy tényleg van már valakije. Én is nagyon jól tudom, hogy ki lenne szívesen a barátnőm helyében. Ha én is el tudnám őt képzelni, akkor lehet, hogy a szakítás után pár nappal már lenne köztünk valami.

2013. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt már sajnos nem tehetsz semmit...el kell felejtened! Én is hasonló helyzetben voltam, ne bánd mert aki ilyen könnyebb továbblép és kitöröl az életéből annak bizonyára nem sokat jelentettél egyaltalan nem szeretett.
2013. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!