Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sürgőss! Megörült vagy mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgőss! Megörült vagy mért van ez?

Figyelt kérdés

Az egyik kedves barátomnak szeretnék segíteni.

A a párjától külön él most ne menjünk bele az okokba.

az ismerősöm nehezen bírja azt,hogy a párjától külön van: depresszió,pia,dohányzás.


Én úgy vélem beteg és segítségre lenne szüksége. A kapcsolatának már körülbelül két éve vége van de nem fogadja el..

Én egy külső emberre gondoltam. PL: pszichiáter


25körüli Fiú



2013. júl. 22. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
viheted pszichiáterhez
2013. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem pszichiáterre van szüksége hanem barátokra...
2013. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
barátok itt sokat nem tudnak segíteni ..... 2éve vége van ez nem normális vigyed csak a pszichiáterhez
2013. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nincs ennek barátai és nem nagyon enged senkit magához. Nekem mázlimban.

ha sikerül rávennie hogy vigyek neki 5száll cigit beenged.. de ez igy nem jó játék

2013. júl. 22. 00:35
 5/9 anonim ***** válasza:
beszéljél vele mond neki h jöjjön el a pszichiáterhez v mennyetek el valahova ketten
2013. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A négy fal és a sötét az élete. Nem lehet kiráncigálni.

Az eleinte jó volt segítettem neki, igyekeztem de a végén akaratlanul egymásba bonyolódtunk majd hogy ne legyen probléma 1hónapra magára hagytam majd ismét vissza esett..

2013. júl. 22. 00:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Te lány vagy kérdező?
2013. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok
2013. júl. 22. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Először is pszichiáterhez semmi kép ne vidd csak ha egy pszichológus azt mondta!Nem hiszem, hogy rögtön gyógyszerekre lenne szükség....Amúgy a legjobb az lenne, ha 1 másik lányt találna magának....Amúgy a pszichiáterek hajlamosak (FŐLEG A MO-N ÉLŐK) tönkre bas*ni az ember életét, nekem elhiheted az öcsémről 10 éve tudjuk,hogy skizofrén, és az alatt az idő alatt amióta "kezelik" csak is kizárólag romlott az állapota, ez azért lehet mert általában 1 férfi ember nem képes elfogadni,hogy ilyesfajta segítségekre(gyógyszeres/terápiás) lehet szüksége, és úgy érzi,hogy mindenki bolondnak látja....Így csak még inkább magába húzódik és a barátok elől is elfordul....A másik dolog, habár ezt nem mondom,hogy átlagos probléma és,hogy mindenkivel megeshet,de az én öcsémet 2x is félre gyógyszerezték, úgy,hogy majdnem meghalt.....Szóval a lényeg : pszichiáterekre csak a legvégső esetben van szükség, akkor is a legjobbakra! És egyébként mi az ,hogy egymásba bonyolódtatok ? :)
2013. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!