Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Szerintetek milyen ruhába menjek motorostalálkozóra, hogy ne legyen kihívó, de átlagos sem?

Figyelt kérdés
Milyen stílusba gondolkodjak? hippi, rock? kiszeretnék tünni a tömegből, de diszkréten, nem kihivóan. 17/L egyeltalán nincs ötletem!
2013. júl. 22. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
valami hippiset vennék fel oda
2013. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőr hatású cica nadrág, valami hosszabb felsővel. Szerintem egy motoros találkozóra jól mutatnak a bőr, vagy bőrhatású ruhák :)
2013. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is akarok menni! Sosem voltam még, de imádom a motoros fiúkat. Ezekre a találkozókra csak motorosok mehetnek, vagy csajok is, akik ismerkedni akarnak? :D
2013. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) mehet akárki, motorral vagy motor nélkül, este koncertek meg stb...
2013. júl. 22. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Bakancs, szaggatott farmer rövid naci, fekete póló, esetleg kicsit átlátszó és szegecses bőrkabát. Én pl. ilyenben voltam motorostalálkozón.
2013. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt jó tudni. :) Szívesen elmennék, hogy fogadnának, ha csak úgy odaállítanák egy szál magamban, lánykényt? :D

Ronda nem vagyok.

2013. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát biztosan felajánja valaki, hogy visz egy kört és utana ha szinpatikusnak tünsz neki elhiv egy italra vagy bármire. legalábbis velem igy szokott történni:)
2013. júl. 22. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
www.thefashionspot.com/assets/uploads/2013/04/file_180111_1_CoachellaUniform.jpg
2013. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!