Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a mai átlag nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a mai átlag nők szemébe már egy átlagos kinézetű pasi sem lesz az esetük?

Figyelt kérdés

Azt mondják rám átlagos kinézetű pasi vagyok, nem vagyok csúnya, de helyes se. Mégis sok nő mondja, hogy bocsi nem vagy az esetem.

Most ronda lennék mégis vagy a nők már az átlagos pasit se akarják?


2013. júl. 7. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg
2013. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért érje be bárki az átlagossal? Nekem is ronda 200-ból 199 nő.
2013. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg. Max a csúnya, önbizalomhiányos v idióta nőknél lehet esélye egy átlagos külsejű férfinek. Egy csúnyának pedig még náluk se.
2013. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a nő válogat, nem a férfi.
2013. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a nők felszínes, ostoba riban*ok mind, mert nem kell nekik egy önbizalomhiányos, előítéletekkel teli, minden kreativitástól és kisugárzástól mentes "férfi", aki nem jutott tovább a kinézet-kérdésén.
2013. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Igen, a nő válogat, nem a férfi." Ja persze.. Szóval ha egy nő kiválogat magának (pl. leszólít) akkor utána te nem döntöd el, hogy úgymond kell e neked vagy sem?


A kérdésre válaszolva. Miért olyan nehéz elhinni, hogy a szépség relatív? Nem mindenkinek egyforma az ízlése. Azt mondták rád, hogy átlagos kinézetű vagy. Na és? Ez még nem jelenti azt, hogy MINDENKINEK kivétel nélkül ez a véleménye. Igen lehet, hogy valakik "csúnyának" tartanak vagy átlagosnak, de majd biztosan lesznek olyanok is akiknek te leszel az Adonisz.

2013. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem relatív a szépség. A nőknek kb. 90%-ban ugyanazok a férfiak tetszenek.
2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szóval ha egy nő kiválogat magának (pl. leszólít)"

Jó vicc. Soha nem történt még ilyen se velem, se semelyik ismerősömmel, pedig nem vagyunk csúnyák, csak egyszerűen nem 190cm magas kigyúrt fa.szfejek vagyunk bmw-vel. Mert max az olyanokat szólítják le a discoban a partypic.sák.

2013. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!