Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után rakjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után rakjátok ki facebookra hogy kapcsolatban vagytok? Mi szól ellene és mi szól mellette? Nektek ki van téve?

Figyelt kérdés
Ti melyiket tartjátok helyesnek ? Ha ki van téve vagy ha nincs ?

2013. júl. 23. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem teszem ki. Minek? Nem ott csajozom, ezért feleslegesnek tartom.
2013. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem tettük ki! (és nem is fogjuk)

-az ismerőseink meg akik igazán számítanak azok tudják hogy együtt vagyunk!

2013. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Mi sem tesszük ki mert minek. Én nem foglalkozom vele a munkahelyemet sem írtam ki. Aki meg fel akar venni felvesz, én csak chatelésre használom, mert sokan azt használják.
2013. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Mi 2hónap után kiraktuk,de nem azért,hogy felvágjunk meg semmi egyszeruen kedvunk volt:)
2013. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

nekünk kint volt... aztán lerejtettük... aztán kiraktuk, hogy egyedülálló, erre az ismerősök rohamot kaptak:D nem volt vicces, hogy még azok is komolyan vették, akik tudják, hogy hülyeség...

a facebook csak romlásba dönt... pláne a "bonyolult" és a "nyílt kapcsolat" gombok...

2013. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

kitettük még régen egy idő után, de név nélkül.

Ha mostanában jöttünk volna össze nem tenném ki, mert felesleges, de most már nem veszem le :)

Akik fontosak nekünk azok tudják mizujs velünk így a közös képeket, meg az egymásnak írást megtartjuk privátba.

19/L

2013. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem teszem ki
2013. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 belbolyhocska ***** válasza:
67%
Nekünk az van kint, hogy házas. Ezt még azelőtt raktuk ki, mint hogy összejöttünk volna.. Hülyeség, de ezt úgyis csak mi értjük :) Bár nem tulajdonítok nagy jelentőséget annak, hogy kint legyen. Szerintem 2-3 hét minimum kell. Mikor jöttetek össze?
2013. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi 2év után raktuk ki:D mármint azt h kivel, mert előtte ki volt rakva csak h kapcsolatban, azt már mindjárt másnap beállitottuk.
2013. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem raktam ki, csak elrejtettem, hogy single. Ha újra megházasodok, akkor kiteszem.
2013. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!