Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a dokument...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a dokumentum film megnézés után csak beigazolódott, amitől tartottam?

Figyelt kérdés
Benne volt, hogy minden lány ösztönösen a nagy darab, magas fiúkhoz vonzódik, mert az őskorban is azok élték túl meg azok az erősek stb. Mit tehet egy srác, ha pici genetikai anyagot örökölt? Tényleg nem képes egy lány sem vonzódni egy alacsony, kis tömegű sráchoz, ennyire benne van ez a lányokban?
2013. júl. 23. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, és nem is vagyok pálcika ember. De megcáfolom ezt a filmet :D
2013. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Apukád sem volt 3 fejjel magasabb. Mégis itt vagy.
2013. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A testi erőt lehet növelni, ha a termetet nem is. De azért ne mondd már, hogy egy év gyúrás után is "pici" lennél.

Emellett határozott vagy? Férfias? Ambíciózus? Határozott? A nőket is érdekli a külső, nagyon is, de a férfiatlan szellemiséget teljesen (és jogosan) elutasítják.

2013. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Aspartia ***** válasza:
én csak azt kérem tőled, ha alacsony vagy NE mássz rá a magas nőkre...a kifejezetten magasakra..
2013. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sok pici csaj meg itt panaszkodik hogy ma már csak égimeszelők vannak...
2013. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom de én tényleg magas vagyok /175 cm/ és szerintem egyáltalán nincs sok magas pasi az alacsony lányoknak egy 175cm-es pasi is égimeszelő úgyhogy ez elég vicces.

Egyébként az alacsony csajok nem feltétlenül 190-es pasit akarnak.Szerintem ha erősnek látszol és nem úgy nézel ki mint a nyárfalevél akkor nincs veled semmi baj.De tényleg ne kezdj túl magas lányokkal,többségük nem szereti az alacsony pasikat/bocsi de ez van/ettől függetlenül sok sikert

2013. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!