Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretni, vagy szeretve lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni, vagy szeretve lenni jobb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha szeretsz és viszont szeretnek :)
2009. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretve szeretni.


Szerintem külön-külön egyik sem jó. Ha te szeretsz valakit, de ő nem viszonozza ezt, az szörnyű. Reménytelen szerelem érzését szerintem mindenki ismeri. Viszont az sem jó, ha valaki szeret, te viszont nem szereted, mert akkor meg attól érzed magad rosszul, hogy nem tudod viszonozni, és nem akarod megbántani.

2009. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A kölcsönösség elengedhetetlen, egyébként mi értelm lenne!

Itt inkább a hőfokokról lehetne beszélni, szerintem inkább annak a jobb, akit jobban szeretnek akár hangyányival is, mert kevesebb a lehetőség a "fájdalomra"...

2009. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra vágyom, hogy legyen kit szereti, de jól esne ha viszontszeretnének.
2009. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kettő járjon együtt. Az a jó
2009. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a kettő együtt a legjobb(vagy talán csak úgy van értelme),de mégis,ha a kettő dolog közül kéne választanod?
2009. okt. 22. 12:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább szeretni. Saját magamat ismerem, tudom hogy képes vagyok kezelni a helyzetet, de fordítva ezt nem tudhatom.
2009. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kettéválasztani, persze csak ha a realitásokat nézzük.

Én például nem tudtam soha egy plakátarcba beleszeretni, erről ennyit. Azt talán máshogy is hívják.

2009. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
12:18 vagyok. Szerintem a kérdező nem virtuális szerelemre gondolt. Arra kíváncsi mi a jobb ha te beleszeretsz valakibe és nem viszonozza, vagy te kellesz olynannak, aki nem jön be neked. Szerintem ilyen szituban már mindnyájan voltunk. Az a válasz, hogy a kettő együtt jobb nem válasz a kérdésre!
2009. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

szeretve lenni

31/L

2009. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!