Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők akiknek van már gyerekük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek van már gyerekük, kinek kellenek?

Figyelt kérdés

Számomra kizárt dolog,hogy olyan nővel létesítsek kapcsolatot,akinek már van gyereke.Az a nő annak idején ész nélkül választott a "vagány"kategóriából és most kell egy idióta,hogy nevelje a gyerekét.

Egye meg minden nő amit főzött!!!

Miért nevelné egyetlen férfi is a szeretet,szerelem és egyéb címszó alatt más fattyát?!

Ebbe csak szánalmas önbecsülés nélküli idióták mennek bele.



2013. júl. 25. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 A kérdező kommentje:
Ez a kérdéskiírás főleg a férfiaknak szól,akik kétségbeesésükben már ebbe is bele mennének.
2013. júl. 25. 11:34
 2/107 anonim ***** válasza:
24%

Te vagy a király!Pont így gondolkodom én is.Végre egy igazi férfi nem egy nőknek behódoló buzerátor!


23F

2013. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
23%
én biztos nem! 24f
2013. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, attól hogy az emberek egy időben úgy gondolták, hogy tökéletes a kapcsolatuk, amibe gyereket vállaltak, majd pedig hónapok vagy évek múltán olyan problémák akadtak közbe, amiket nem tudtak megoldani és külön váltak az útjaik, az nem jelenti azt, hogy akkor le kell húzniuk a rolót!

Egy normális nőnek nem azért kell a gyereke apjától való külön menés utáni években pasi, hogy a gyereküket nevelje, arra ugyanúgy ott maradnak a szülők, csak a nőnek attól még ugyanúgy szüksége lehet egy férfira, aki mellett boldog lehet.

És az, hogy te nem tudnád elfogadni más gyerekét, attól még nagyon sokan igen. Nem apjuk akarnak lenni, csak boldogok egy olyan nő mellett, akinek egy előző kapcsolatából már van gyereke.

És még te is járhatsz így. Lehet majd egy gyereked, akinek az anyjától szépen külön mész, akkor te majd melyik nőnek fogsz kelleni úgy, hogy van egy gyereked?:)

Mellesleg egy gyerek nem fattyú...

2013. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:
Nekem nem a nőkkel van bajom,hanem azokkal a nőkkel akik így jártak saját hibájukból,és még mindig megjátszák,amíg még tudják,hogy ugyanugy nehezen kaphatóak,mint azelőtt.De ez egy átlátszó színjáték.Csak szánni tudom őket,sajnálni nem.
2013. júl. 25. 11:46
 6/107 anonim ***** válasza:
40%
A milf huntereknek, de nem azért hogy neveljék a gyereküket, hanem hogy jól megrakják anyucit
2013. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
13%
Senkinek nem kellenek. Aki gyerekes nővel kezd, meg is érdemli.....
2013. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 A kérdező kommentje:

# 4-nek válasz:


Ha te nő vagy,akkor érthető,amit írtál,hiszen te is járhatsz így,vagy már jártál,és szeretnéd a felelőtlenséged és tudatlanságodat valótlannak tudni.Vagyis szeretnéd azt hinni,hogy te semmit sem tettél rosszul.Mindezt azért,hogy ne legyél magányos,annak ellenére,hogy gyerekes anyaként kevesebb esélyed van a férfiaknál.

Ha te fiucska vagy(mert férfi nem lehetsz),akkor pedig az önbecsülésed olyan alacsonyon van,hogy azt hiszed jobbat nem érdemelsz.Persze beveszed az erről szóló szentimentális baromságokat,mert így könnyebb elviselni.

2013. júl. 25. 11:53
 9/107 A kérdező kommentje:

"A milf huntereknek, de nem azért hogy neveljék a gyereküket, hanem hogy jól megrakják anyucit"


Csak ezt is érdemlik.Ha egyáltalán érdemlik...

2013. júl. 25. 11:54
 10/107 anonim ***** válasza:
66%
Hmm, tetlszik ha valakinek markáns a véleménye. A helyzet az hogy nem mondom hogy soha nem jönnék őssze olyan nővel akinek gyereke van de ha azt érezném hogy apapótléknak vagyok nézve akkor biztos menekülnék. Ráadásul mert egy apának joga van a gyerekével tartania a kapcsolatot és így közvetett módon az anyával is folyton rizikó lenne hogy na mi lesz ha visszafogadja "apucit" mert mégis ő az apa és megváltozott stb és akkor én meg mehetek. Nyilván a nőtől is függne hogy milyen de én nem feltétlen mennék bele nagyon komolyan.
2013. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!