Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mai jó nők miért az önbizalomh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai jó nők miért az önbizalomhiányos csúnya fiúkat akarják?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de manapság az ilyen pasik találnak barátnőt, és elég jó nőt, mindenhol ezt látom környezetembe, ismerőseimnél stb. Mi lehet egy ilyen töketlen fiúkban olyan vonzó.... ja és nem gazdagok, mielött a pénzre gondolnátok.
2013. júl. 25. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Talán a picsogós xarokat kéne szeressék, mint amilyen te vagy?
2013. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akarják a csúnya fiúkat.
2013. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
belso ertekekrol nem hallottal meg?
2013. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Egészem jó pasi vagyok és gyönyörű barátnőm van.
2013. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán azok a csajszik nem felszines libák hogy csak a külsőt nézik és talán egy kevésbé önbizalmas fiú jobban törődik az érzéseivel mint egy kockára gyúrt pasi aki az izmait dícséri meg először a barátnője helyett.
2013. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez egy nagy hülyeség. A mai lányoknak a "rosszfiúk" és a pávák kellenek...
2013. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez hülyeség! A mai lányoknak én kellek.
2013. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

"Mai jó nők miért az önbizalom hiányos csúnya fiúkat akarják?"


Nem tudom milyen világból jöttél te de ha ez igaz akkor csinálok egy csillagkaput a pincében és átkattogtatok abba a dimenzióba. Mert amit kiírtál képtelenség!

2013. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

-Szero-

Ebben a világban élek Budapesten és kapásból 3 ilyen ismerősöm van, ha akarod képet is tudnék mutatni ezekről a párokról

2013. júl. 25. 12:45
 10/11 anonim válasza:
Három ismerős az még semmi! -.- Felesleges a kérdésed mert a negyedik, ötödik és a többiek már nem olyanok mint az első három. Vágod mire célzok? Az csupán három kivételes eset a több millióból. De elküldheted a képeket és én majd analizálom neked a kedves ismerőseidet hogy miként volt lehetséges a két vonzalmilag ellentétes személyek összejövetele.
2013. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!