Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a nagyobb probléma, hogy nem vagyok egy álom pasi, se egy adonisz vagy, hogy önbizalomhiányos vagyok és valahogy ezt megérzik a lányok?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy épp azért van önbizalomhiányom, mert ronda vagyok szerintem és ez teljesen leviszi az értékemet a lányokkal szemben. Semmilyen lánynak sem kellek, a helyes fiúkra meg tapadnak a lányo kmaguktól is, láttam már példát rá környezetemben és én ezek után még inkább úgy érzem, hogy ronda vagyok és esélytelen, ezért nem tapadnak rám a lányok maguktól. Olyan rossz, hogy engem egy lány sem szeret, hogy senkinek sem kellek. :(

2013. jan. 13. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az önbizalomhiány a legrosszabb. ha úgy állsz a lányokhoz, hogy sziasztok csajok, én csak egy lúzer vagyok, belem úgysem fogtok összejönni, akkor mit vársz?
2013. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
már megint önsajnálat ezerrel
2013. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt ellensúlyozhatja ha igényesen vagy felöltözve, és annak ellenére h nem vagy a legjobbképűbb ápolt is vagy.

Plusz pont az önbizalom is de van, hogy ez is kevés.

Ha meg egy satnya dagadt vagy csontvékonynak és esetlennek tűnsz na sz sem jó.

2013. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Egyertelmuen az a nagyobb problema, hogy nem vagy alompasi, ronda vagy. Az onbizalomhianyon lehet segiteni, a rondasagon nemigen (lehet, de az sok penzbe kerul).
2013. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
...
2013. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Mert ha kimész az utcára, csak az álompasiknak van csaja?
2013. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A ronda külső a nagyobb baj. Az számít a lányoknak, nem az önbizalom.
2013. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dehat kb. ugyanannyi ronda no is van..Nem lehet h a szep lanyokra hajtasz es azert er csalodas? Hozzad hasonlot keress. Es egy kicsit tegyel is vmit a kulsodert, sportolj, probalj jol oltozkodni. Ha esetleg proemas a borod akkor apold stb. Sztem egyertelmuen a kisugarzasod dzamit inkabb, nem a kulsod! Persze a hulye p.csaknak a kulso szamit inkabb! De Neked ugyse a hulye p.csak kellenek! Legyel bator, kedves, figyelmes es a legfontosabb, hogy szeresd magad!! Biztosan vannak erenyeid is boven!
2013. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, van sok ronda nő is, de ronda pasi nekik se kell.
2013. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De jo pasit ok se kapnak maguknak... nem igaz, h az emberek nem kepesek pozicionalni magukat es hasonlokkal ismerkedni.
2013. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!