Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is parasztság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is parasztság volt a részéről? Vagy nem jogosan esik rosszul? ) :

Figyelt kérdés

Külön vagyunk kb másfél hónapig, ő a családjával van külföldön.Eddig minden jól ment, akkor voltam fent neten, mikor ő ott hazaért,és beszéltünk. Most viszont egy hétig közbejött nekem valami, ami egész napos program, így nem tudtunk csak este beszélni, későn. Ilyenkor mindig rideg volt, hogy én olyankor érek haza,és volt pár vita. Aztán felhozta azt, hogy amíg nekem ilyen sűrű programom van, ne beszéljünk, csak majd ha vége van mindennek. Ez nagyon rosszul esett. Aztán másnapra elgondolkodott azon, amiket mondtam neki, és azt akarta, hogy minden a régi legyen. Én meg nem tettem túl magam rajta,és azt válaszoltam, hogy legyen úgy, ahogy ő akarta 'megoldani' a helyzetet.

Szerintetek mit kéne tennem? Nem jogosan esett rosszul? Vélemény?:( 18L


2013. júl. 25. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Túlreagálod..
2013. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
igaza van az előttem szólónak, túlreagáltad.de nagyon..
2013. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Inkább egyáltalán ne beszéljetek, minthogy rossz minőségű, rideg, semmitmondó beszélgetéseitek legyenek. Aztán hiányozni fogtok egymásnak, lesz mit mesélnetek, és minden a régi lesz. :) Nyugi!!
2013. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

de miért gondolta, hogy úgy jobb lesz, ha napokig nem beszél velem, mert kicsivel több dolgom van? Mert én este igyekeztem vissza, hogy tudjunk beszélni.

És én el kell fogadjam, hogy másfél hónapig dolga van,és akkor fentlenni mikor ő végzett, de fordítva nem érti meg, 1 hétig??:(

2013. júl. 25. 13:30
 5/15 A kérdező kommentje:
de ő volt rideg olyankor, mert néha féltékenykedett,és 'nyomozott'is egyszer, hogy tényleg ott vagyok-e. Miért nem értette meg, hogy 1 hétig azt kell csinálnom? Ráadásul este 11ről volt szó.
2013. júl. 25. 13:31
 6/15 anonim ***** válasza:
azért mondta h ne veszekedjetek... ehh..
2013. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
itt inkább a nyomozás a gáz.....
2013. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem értette meg a párom, hogy 14 órát töltök egy hétig a munkámmal, mármint utazással együtt. De én magam mondtam neki, hogy majd, ha jobban ráérek, akkor beszélhetünk, mert addig a fáradtságom miatt csak vita lenne. Megértette, betartottuk. Sms-ben írt néha, hogy ne aggódjak jól van, és nem sokára meglátogat. :)
2013. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

kérdezgetett másokat, hogy ottvagyok-e.


Mintha azt akarná,hogy egész nap otthon várjak rá míg haza megy. Nem értette meg, hogy nem tudunk a szokott időpontban beszélni, és hisztizett. Aztán inkább az a megoldás, hogy ne is beszéljen az ember a párjával egyáltalán?

2013. júl. 25. 13:38
 10/15 anonim ***** válasza:
És neked ez nem gáz? Hol a bizalom?
2013. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!