Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az, ha több hónappal egy szakítás után is elmondhatatlanul utálod az exed és minden nap eszedbe jut, hogy jó lenne, ha nem lett volna?

Figyelt kérdés
a kérdés adott, illetve itt van még egy Hogy lehet megszabadulni a zavaró gondolattól és elfelejteni az egész sztorit?
2013. júl. 5. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem normális ha minden nap eszedbe jut ennyi idő után
2013. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi történt?

leírod priviben?érdekelne

2013. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zárd le a múltad,ne gondolj rá!Ennyi a titka!Az meg hogy utálod,azért van mert nagyot csalódtál benne!Ha ki lehetne az exeket egy gomb nyomással törölni az életünkből,akkor elfelejtenénk azt,hogy ne kövessük el ugyan azt a hibát 2x-er!
2013. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lezártam. Szerencsére azóta mindig másutt lakom, de ettől még zakatol rendesen a dolog, főleg ha másik idiótákkal találkozom.
2013. júl. 5. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 10 éve képtelen vagyok,azon túl lépni,hogy akit a világon mindennél jobban szerettem megcsalt a legjobb barátnőmmel!Hosszú hosszú évek óta gyűlölöm mind a kettőt!Mert eszembe jut,hogy vele tényleg boldog lehettem volna!Azóta volt pár kapcsolatom,de egyik se tartós,mert el marok mindenkit magam mellől.Talán a félelem miatt,hogy ha igen megszeretem,akkor benne is ugyan úgy csalódnom kellene.Ez se normális!
2013. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
számomra normális. hogy lehet megszabadulni az érzéstől? fogalmam sincs
2013. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azért nem jut eszembe minden nap.. Csak néha, milyen pocsék életem lenne, ha hozzámentem volna..: mára olyan nő lennék akit megcsal, és meg is ver az tuti!


És bizony ha eszembe jut, utálom igen, de azért nem kattogok folyton ezen, és nem gondolok rá mindig.


Sokat segített ezen hogy azóta már boldog házasságban élek egy igazi férfival, nem egy olyan gerinctelen féreggel mint az exem, aki megcsalt, és aztán még meg is ütött mikor ki akartam dobni. Végül a pofon miatt hagytam ott végleg. De ez elég nagy törést okozott bennem, és sokáig tartott mire lelkileg feldolgoztam, hogy ezt tette velem egy pasi.


De ha minden nap ezen agyalsz, az nem egészséges!


27/N

2013. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!