Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsek el egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katrina79 kérdése:

Hogy felejtsek el egy férfit, akibe belehabarodtam? Nős 17 éves kora óta ismeri párját, együtt lakik vele azóta,2 éve pedig a felesége. Volt köztünk egy alkalmi viszony, hatalmas vágy uralkodott el rajtam, ami miatt nem tudtam tűrtőztetni magam

Figyelt kérdés
A pasi elárulta, hogy a felesége babát szeretne, de valahogy csak nem akar összejönni,s emiatt balhék vannak otthon. (állítólag a lánynál van a probléma, mindenféle dokit végigjártak már, aki ezt mondta). Azt mondta nekem a pasi, a szexmegvonás miatt ő sem tudott magán uralkodni, amit a doki írt előLényeg, hogy 4 hónapja nem tudom feledni ezt a dolgot, nem tudom kiverni a fejemből ezt az embert. Nem tudom, mi fogott meg benne. Soha nem volt dolgom nős férfival, pláne, hogy biztos vagyok benne, nem az elérhetetlen kell. Mondta azt is, hogy ha nem lenne a felesége, szivesen lenne velem. Tudom, felejtenem kellene tennem, de nem megy. Mondta barátnőm, hogy menjek el szórakozni, kikapcsolódni, így felejteni, de túl sokat jár ez az eszembe. Van arra reális esély, hogy még az enyém legyen? Vagy tudtok arra valami jó megoldást, hogy ki tudjam verni a fejemből? Igazából mérges is vagyok rá, olyan szívesen bosszút állnék rajta valahogy. Köszönöm a segítségeteket.
2013. júl. 25. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A bosszú nem lenne jogos. Mind a ketten tudtátok mi a pálya szóval nincs miért haragudj rá.
2013. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!