Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mivel lehet felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mivel lehet felkelteni az érdeklődéseteket? Esetleg annyira, h még oda is mennétek a lányhoz.

Figyelt kérdés
9.es vagyok és tetszik az új sulimból egy 11.es fiú.Csak a nevét tudom, meg h melyik osztályba jár. Mikor találkozunk a suliban,van h rám se néz csak simán elmegy mellettem, és a haverjaival dumál, de van h rám néz, és akk összenézünk.Ez nagy esemény mert én ránézni alig merek,nem tudom miért...Tetszik és "félek tőle". Lehet, h csak véletlenek ezek az összenézések, de engem mindig jó érzéssel töltenek el. Nagyon szeretném megismerni,vagy felkelteni a figyelmét.Gondolkozom, h felveszem MSN-re és sztem tudna is kapcsolni, h ki vagyok, de félek h nem tudnék vele miről beszélgetni. Ötletek? Mit csináljak? Suliban?
2009. okt. 22. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

fiú vok. én ugyanígy voltam egy lánnyal.. a véletlen hozott minket össze, baráttá lettünk, és mikor bevallottam, hogy mit érzek iránta, csúnyán megharagudott, és úgy fest már nem is fog kibékülni velem..


azért a te helyzeted nem rossz, vedd fel msnre és beszélgessetek, hátha.. sose tudni :) és ne mondd meg neki egyből hogy tetszik...


sok sikert

2009. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ (= És azért még neked is sok sikert(=
2009. okt. 22. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy nehéz - sőt, lehet én sem merném megtenni- de a legjobb minél hamarabb megtudni, hogy neki bejössz-e.

Pl én is szerelmes voltam egy csajbarátomba vagy 5 hónapon át, aztán nagyobbat koppantam

18f

2009. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( és köszönöm a választ (:
2009. okt. 22. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:

ha tudod a nevét jelöld be myvipen és iwiwen =P

és utána vedd fel msnre

2009. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az msn már megtörtént és 2-3szor már beszéltünk is,és írta h mennie kell majd még dumálunk,de nem ír rám...:\
2009. okt. 30. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdezett valaha is rólad valamit msn-en? Szerintem nem érdekled. Sajnos van ilyen...
2009. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Turd az orrod és fingj nagyokat! Ez biztos kizökkenti a megszokott kerékvágásból!
2009. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csapj a fejéhez egy sörösüveget, arra biztosan felfigyel és odamegy.
2009. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdekled! Ilyen idős koromban nekem is volt hogy tetszett egy fiú, s mikor rám nézett a buszon párszor, azt hittem én is neki, de ostobaság volt, milyen kis butus voltam még akkor :D
2009. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!