Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mivel lehet felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mivel lehet felkelteni az érdeklődéseteket? Esetleg annyira, h még oda is mennétek a lányhoz.

Figyelt kérdés
9.es vagyok és tetszik az új sulimból egy 11.es fiú.Csak a nevét tudom, meg h melyik osztályba jár. Mikor találkozunk a suliban,van h rám se néz csak simán elmegy mellettem, és a haverjaival dumál, de van h rám néz, és akk összenézünk.Ez nagy esemény mert én ránézni alig merek,nem tudom miért...Tetszik és "félek tőle". Lehet, h csak véletlenek ezek az összenézések, de engem mindig jó érzéssel töltenek el. Nagyon szeretném megismerni,vagy felkelteni a figyelmét.Gondolkozom, h felveszem MSN-re és sztem tudna is kapcsolni, h ki vagyok, de félek h nem tudnék vele miről beszélgetni. Ötletek? Mit csináljak? Suliban?
2009. okt. 22. 17:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

14:17-es,ha az annak számít h kérdezi h van-e iwiwem, meg h melyik osztályba járok, h tetszik a suli?,akk igen,kérdezett,ha nem ,akk nem kérdezett...

Am igen,sztem se tetszek neki,épp ezért kérdezem,h h tudnám mégis felhívni a figyelmét magamra?Ha a tanácsotok sem jön be,akk hagyom...de azért még reménykedem...

2009. okt. 30. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!