Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a francba a gyereket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a francba a gyereket? Hosszu a tortenet de csak igy tudjatok megerteni ti is .

Figyelt kérdés
Hosszu a tortenet.. Mult heten kicsit osszemelegedtunk,olelgettuk egymast, volt csok is volt,sokan kerdeztek jarunk? mondtuk nem.A srác is kerdezte hogy mi legyen velunk?mert en nagyon tetszek neki azt mondtam egy kicsit jobban megakarom ismerni es akkor eldontom.Szombaton ugy volt,hogy jon a szokasos tarsasagba, nem jott,osszefutottunk vele es azt mondta fuvet kellet inteznie mert nyagattak vele 45-50perc mulva jon.Nem jott, este ramirt,hogy ne haragudjak, kerdezte,hogy van meg esely,hogy mi meg valaha talalkozunk? o nem akar vitazni velem mert kedvel. Egyik kozos ismerosunkel dumaltam,felhozta a temat,hogy a srac nem jott en erre annyit irtam,hogy csalodtam kicsit a sracban,meg van most a velemenyen rola de ezt a szemebe is megmondom. Ra nemsokra a srac olyat irt ki amibol nekem ugy jott le,hogy nagyon is nekem szol.. Kiirtam en is egy olyat amibol levagta , hogy ez neki szol.Megint ramirt,hogyha ez kiiras neki szolt az. faj es o nem akar vitazni mert kedvel.Hetfon megkerestem es bocsanatot kertem es megbeszeltuk a dolgokat.Kerdeztem hogy mostmar tenyleg mi legyen velunk? azt irta nem lenne rossz megprobalni.. De ha irtam nem irt vissza de mindig lajkolt vagy kiirt valamit..Megint buta voltam, kiirtam egy olyant amibol levagta,hogy megint neki szol..Kiirta,hogy azt akarta mondani,hogy szeret de felt,hogy az arcába nevetek es igy is lett volna..Ramirt,hogy o szorakozik? mert mas velemenye szamit mert nem az amit o mond?o nem az a csopogos gyerek aki kimondja amit erez,aztan mondta,hogy dontsem el mit akarok tole es szerinte mar dontottem de mondjam meg ha nem akarok tole semmit,hogy koccoljon el.. azt mondta adjunk idot egymasnak hogy atgondoljuk a dolgokat es tiszta lappal induljunk mert o nem akarja,hogy koztunk vege legyen.Aztan azota nem beszeltunk... Ma valaki askon azt irta nekem,hogy o hulyit majd rajovok es latta kezenfogva menni az utcan masik lannyal.Sokan vedtek a sracot meg engem.Elvileg egy igaz baratja volt aki azt irta nekem,hogy ne legyek naiv ne higyjel el rogzlton mindent es segitsek a sracnak a padlorol felkelni...Mondom hogy ha kerul es szoba se all velem? Erre azt irta,hogy o ilyen o senkitol nem ker segitseget es inkabb szenved egyedul mint,hogy segitseget kerjen... Nos ahogy lattam a srac askjan a leiras alapjan nem en vagyok az a lany aki tetszik neki... En mar nem merek irni neki mert tudom nem valaszolna(ahogy masoknak se hallottam vissza) es felek megkeresni...De en ezt nem birom...Tudom rohejes ez a fb meg ask dolog de igy jott ossze.Bocsi ha ekezet nelkul irok de telefonrol vagyok...
2013. júl. 25. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Még ha képes lennél normálisan tagolni a szöveget, akkor esetleg elolvasnám. Bár így is megfordult a fejemben, de látom még ékezetet sem használsz... reménytelen.
2013. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hozhatna 1 grammot.
2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én hagynám a francba nagy hülye gyerek megérdemli
2013. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah és személyes kívánságomat ad neki át hogy a fü építse le jobban még az agyát de szívjon mert a hülyék szerint még egészséges is
2013. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg röhejes ez a facebook és ask.fm őrület.
2013. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen telefonokat lehet kapni mostanság, hogy nincs ékezetes betű benne?
2013. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te is pontosan tudod, hogy telefonon az ékezetes betűhöz vagy duplán kell "kattintanod" vagy hosszan kell nyomnod a kijelzőt, ami igencsak megnöveli egy ilyen terjedelmű szöveg begépelését.
2013. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az AliExpress-es kínai telefonokban nincs magyar billentyűzet, ott nyomkodhaod akárhogy, nem lesz ékezetes. Ja, és Play Store sincs, mert be van tiltva Kínában.


Úgyhogy szívesen fogadunk Dropbox vagy RapidGator linket egy AnySoft Keyboard apk-val, és a hozzá tartozó magyarítással :D

2013. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedves q (elég ennyi, nincs kedvem kiírni, hogy qrzy, mert sietek, fontos dolgom van a facebookon...)


a tizede is elég lett volna, ha értelmesen írja a kérdező, de az nem a teló hibája, hogy még butácska is

2013. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!