Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha régen nem kellettem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régen nem kellettem most miért nem hagy békén? Miért játszik az érzéseimmel?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a kifejtés ezért előre is köszönöm, ha végigolvasod.

Az egész történet kb.két éve kezdődött, neten ismerkedtem meg a pasival. Nagyon sokáig csak interneten beszélgettünk,csak kb 1 év után találkoztunk személyesen. (kicsit bizalmatlan voltam a netes ismeretségekkel kapcsolatban) Akkor vált minden rosszabbá, ugyanis akkor még megvolt a volt barátom. Persze én naiv voltam, úgy voltam vele, hogy egy találka és lesz egy új haverom, de gondolhatjátok hogy nem igy történt, mert akkor ide nem irnék most. Próbáltam tisztességes lenni és nem csalni a barátomat, úgyhogy szakitottam vele még mielőtt akár egy csók is történt volna a másikkal.

Láthatóan ő persze ennek megörült, hogy szabad vagyok, de úgy éreztem, hogy az egész csak arra megy ki, hogy ágyba vigyen. Végül nem adtam be a derekam, mármint szex terén, mert addigra már beleszerettem. Véget vetettem ennek a "játéknak" amit csinált velem.

Azóta időről időre előkerül neten, hogy beszéljük meg a dolgokat, legyen tali, de nem mentem bele, mert szerintem annak megint az lenne a vége, hogy rám mászik. Nekem elég nehéz volt az elmúlt egy év, de felfogtam h.nem kellek neki, a szingliséget nem fogja feladni, utánam jönne valaki más és igy tovább... Ha nem lettek volna érzéseim még talán belementem volna szexbe, de így nem.

Persze nagyon jól tudja, hogy ez a gyenge pont, mármint hogy nem tudom gyűlölni őt, most is írt hogy ő már nem fut utánam, de nagyon félreismertem, mert ő nem csak szexet akart.

Tényleg őszintének tűnt, de nem tudok hinni neki. Mi a célja ezzel? Lehet teljesen hülyére vesz, de két év alatt nem unja meg? Miért nem lép simán át ezen, hogy nem kapott meg? Volt olyan is, hogy azt mondtam van más de akkor meg ahelyett lehordott volna, csak annyit mondott reméli megérdemel (?)...

Remélem valaki tud valami hasznos tippet adni erre.. Bagy legalább arra hogy hogyan lépjek túl ezen... :( Előre is köszönöm!



2013. júl. 4. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan vagy benne biztos, hogy csak szexre kellett volna? Hiszen nem történt meg, mégis keres. Nem adná fel a szingli életét? Ezt ő mondta, vagy te gondolod?
2013. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mintha rólam szólna a sztori... hmmm
2013. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy nem adná fel hacsak nem jön olyan akiért érdemes volna.. de egy szóval sem mondta hogy én érhetnék neki annyit. Ráadásul sok csaja volt már nem gondolom h beérné pont velem. (akkor ráadásul szűz is voltam még, de ezt nem tudta,szerintem ő úgy gondolta h.majd "kipróbál")

Ami pedig még a legzavaróbb h. Rengeteg különbség volt köztünk, mármint anyagi, családi. Az ő javára..

2013. júl. 4. 23:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon sok lánnyal ismerkedett neten saját bevallása szerint, nem hiszem hogy én voltam az egyetlen, akit fűzött. :/
2013. júl. 4. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ilyen magabiztos vagy az interneten. legalább itt, ha máshol nem is.
2013. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
72 %-os bocs, de nem értelek.
2013. júl. 4. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az piszkálja a csőrét hogy még nem kapott meg téged!!

Ne hidd egy szavát sem,csak próbál puhítani hogy megszerezzen.

2013. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!