Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mi ez a függetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi ez a függetlenség mánia nálatok? (25-28-as korosztály) Lent

Figyelt kérdés
nem értem, ha minden "klappol" a lánnyal, sokra tartod az intelligenciája és életfelfogása miatt, rengeteget beszélgettek, hosszabb időn át ismerkedtek és nem megfektetni kell, becézgeted már és tényleg forr köztetek a levegő.. akkor amikor úgymond learathatnátok a babérokat egy kapcsolatban jön a nem törődöm, eltűnök viselkedés.. MIÉRT? (és ezt nem először tapasztalom) Persze mindenki elfoglalt a munka miatt, de ez nem mentség arra h egy sms-t sem tud "lökni" az illető.. Kapuzárási pánik? tippek? Elsősorban idősebb Férfiak válaszát várom

2013. júl. 26. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért mert egy nő sok dolgot megváltoztat.

Sőt ilyen korban már eljegyzés stb....

2013. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az az igazság h nálam erről szó sem lenne.. 20 éves vagyok, az tény h érettebb gondolkodású de ő is tudja h 10 éven belül nálam ez szóba se jönne.. Ennek ellenére vannak elvárásaim, nem bírom ezt a se veled se nélküled dolgokat..
2013. júl. 26. 13:56
 3/9 viktor123456 ***** válasza:

Az elvárásaid.

Minden pasinak tele van a púpja azzal, hogy míg te csak alánnyal szeretnél lenni, a lánynak elvárásai vannak. Ez kell az kell, ezt ne csináld azt ne csináld mert mit szólnának a barinők.


Egy pasi veled akar lenni, ha elvárásra van szüksége, majd felhívja az anyját. :-)

2013. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekled őket annyira, mint amennyire te azt hiszed...
2013. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolat dolgot hozzá teszem ő hozta fel, én előtte elleneztem (mert bár elfogadom azt h ő milyen - engem ezzel bánt), "barinők" és egyéb emberkék véleménye meg nem számít.. Hozzá kell tennem mind2-en sokat dolgozunk de míg ő hanyag módon viselkedik rám lehet számítani. . . ezzel nincs is semmi baj de akkor el kell engedni a másikat szerintem. Nem vagyok egy hárpia, sőt ellenkezőleg nagyon is megértő vagyok.. de csak egy ideig.
2013. júl. 26. 16:06
 6/9 A kérdező kommentje:
és csak a teljesség kedvéért: az ún "elvárások" nem pénzben, nem is abban h legyen egy szent és ne járjon el (mert én is függetlenebb típus vagyok aki sokra tartja a személyes légtér értékét), valamint a hívogassuk egymást 5 percenkét dolgokat és számoljon be minden lépéséről . . csak úgy gondolom ha már Ő mondja azt h akkor járjunk (6 havi ismerkedés után - sokat utazom, és ő sokat dolgozik), akkor az a minimum, hogy nem tűnök el egy szó nélkül.. Na ez az amit nem értek. Kövezzetek meg, de ez úgy gondolom h minimum. Ja és miután lelépek és eltűnögetek nem bukkanok fel újra az életében és rántom vissza (hangsúlyozom nem szexre megy.. ez 100)..
2013. júl. 26. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
azért azt te is érzed, hogy valami nem stimmel itt, ne reagálj ha felbukkan és ezzel megoldod a dolgot.
2013. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, érzem.. próbáltam átalakítani havernak - hát ez nem jött be.. ha nem tucatszor "menekültem" el akkor egyszer sem.. de mindig ugyanott lyukadtunk ki - kettőnknél - és nem az én jóvoltomból.. Lehet, hogy a mai munka orientált világban /amit megértek/ nagyobb igény van egy kötetlen kapcsolatra.. főleg a férfiak részéről.. de ez csak személyes vélemény
2013. júl. 26. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Éppen ez a lényeg, hogy ha te nemet mondanál és nem visszakoznál akkor lenne esélyed továbblépni, de most ugyanannyira benne vagy a dologban, mint ő és változás úgysem lesz. Voltam ilyen kapcsolatban 2évig, csak a teljes lezárás volt a megoldás és rájöttem hogy ugyanannyira hibás voltam, mint ő.
2013. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!