Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk (20-on éves korosztály)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (20-on éves korosztály)! Ha van barátnőtök, hogy viszonyultok hozzá? Mit éreztek, hogy élitek meg a szerelmet, az együtt járást?

Figyelt kérdés
Gondolom nem olyan intenzíven, mint mi, nők (vagy csak az én barátom ilyen). Azért kérdezem, mert nekem nincs tapasztalatom, első kapcsolatomban vagyok, de sajnos úgy érzem sok az intő jel. Szóval érdekelne hogy viszonyultok a párotokhoz, hogy beszéltek vele (és róla), mennyire tisztelitek, milyen gyakran kedveskedtek neki, vagy épp bántjátok meg, stb. Van úgy, hogy elegetek van belőle, idegesítenek bizonyos tulajdonságai, nem akarjátok látni, vagy ez már a nem normális kategória párkapcsolat szempontjából?
2013. jún. 29. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen intő jelek vannak? Bár én nő vagyok 2 pasim volt eddig ebből a korosztályból mindkettő nagyon figyelmes volt, kedves.
2013. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!