Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen hatással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen hatással van rátok, ha a párotok csókolózás közben a feneketeket fogja?

Figyelt kérdés
Zavar-e, nem zavar, esetleg tetszik-e Nektek? Persze nem mindegyik smárolásnál csak néha-néha.

2013. júl. 26. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1. Nél biztos nem aztán talán
2013. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, miért ne tetszene? De nem ez az utcán "pettingelős" történet, csakis kettesben. :) (Bár nem vagyok tini, lehet, hogy nekik utcán is bejön :P :))
2013. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
1. Vok tini...utcán NEM, bár tudok olyat akinek csak az kell xd
2013. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezt is a pároddal kéne megbeszélned. nem tudom felfogni, miért nem lehet a párotokkal megbeszélni ezeket, miért kell minden ügyes-bajos dologgal idejönni.
2013. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
az én párom is ilyen szereti megfogni a fenekem smárolás közben, engem nem zavar ha az utcán csinálja. Akinek nem tetszik az ne nézzen oda. 23N
2013. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

csak kíváncsi vagyok, hogy a nők többségének tetszik-e.

bocsánat ha ezzel összezavartam a lelki világodat

2013. júl. 26. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik,de utcán nem.
2013. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh nekem a fenekem a gyenge pontom.

Még egy ujjazás sem ér fel azzal nekem, mint amikor gyengéden simogatják vagy éppen erőteljesen markolásszák.

Egyszóval IMÁDOM!

2013. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nincs név:)) válasza:
48%
Én nagyon szoktam élvezni,nem zavar!! 13 éves vagyok
2014. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!