Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínűleg viszonzatlan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg viszonzatlan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú, de olvassátok el!

Van egy srác, kb. ezer éve ismerjük egymást, még általános sulis koromból. Úgy 3-4 éve lettünk igazán jóban, 1 hónappal ezelőttig minden áldott nap beszéltünk, időközben a családommal is nagyon jóban lett. ( A végére nagyon laposak lettek a beszélgetéseink, ezért megegyeztünk, hogy ritkítjuk őket. )

Szerintem 1,5-2 éve érzek iránta valamit, nem fogok itt nyáladzani, lényeg, hogy nagyon-nagyon fontos nekem fiúként is.

Sokszor van nálunk, pár közeli ismerősöm arra fogja, hogy nem alakult ki köztünk semmi, hogy túl keveset vagyunk kettesben. Én erre azt tudom mondani, hogy ha kettesben is vagyunk, akkor is nyilvánvalóan nem látszik rajta semmi jel. (Adódik a kérdés, hogy miért nem lépek én. Nos, azért, mert nagyon hűvösen viselkedik minden lánnyal, akik bele vannak esve, de esetleg neki nem esetei, én nem szeretném elveszteni.) Szerintem abszolút lányok álma, izmos, sportos, elég magas, intelligens, vicces, elég sokan is lebzselnek körülötte, mégsincs barátnője már 2 éve. Én ezzel szemben teljesen átlagos vagyok mind arcra, mind alkatra, bár én is eléggé értelmes vagyok.

Szóval a helyzetet így 2 év fölös reménykedés után viszonzatlannak ítélem. De hogyan tovább? Nem szeretnék tőle teljesen elszakadni, már csak a családom miatt sem, illetve azzal is hiába próbálkozom, hogy akarattal más fiúk felé tereljem a figyelmemet, mert senki nem érdekel rajta kívül. (Jó,egy röpke 1,5 hónapos kapcsolatom volt, de abba se tudtam igazából beleélni magam.)

Mit kéne csinálnom, hogy ne emésszem magam feleslegesen?

Előre is köszönöm.


2013. júl. 27. 03:11
 1/10 anonim ***** válasza:
oldd meg felnőtt ember lehetsz írásképed alapján. állj elé és mondd el h mi lenne ha...ketten elmennétek pár napra valahova...
2013. júl. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Próbáld rávezetni. Nekem is van valami ehhez hasonló sztorim a legjobb barátnőmmel. Sosem lesz kb. semmi de ütögetem a fenekét, ölelgetem, meg puszikat adok az arcára. Néha részegen összegabalyodunk egy kicsit, de nincs vele baj.

100% hogy a helyedben nem mondanám el, hogy szerelmes vagyok belé! Eltávolodnátok aztán már nem is beszélnétek egymással csak így hetente, aztán havonta és elfelejtenétek egymást.

2013. júl. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, sajnos, csak akkor tudsz a kapcsolatban- esetleg- vele tovább lépni, ha ő is legalább kicsit többnek tart, mint egy havert, ha nőként néz rád. Próbálj meg fokozatosan, de láthatóan, egyre nőiesebben öltözködni és kicsit kacérabban viselkedni vele. Mindig picit többet és többet, meghagyva a visszavonulás esélyét. Csak alakul valahogy!
2013. júl. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első: Ami azt illeti, most fejeztem be a gimi második osztályát, azért nem írtam kort, mert nem szeretnék "menjvisszababázni" stílusú kommenteket kapni, szerintem tizenévesen is lehet az ember érett egy kapcsolatra. :)
2013. júl. 27. 03:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Második és harmadik: köszönöm a válaszokat. :))
2013. júl. 27. 03:31
 6/10 anonim ***** válasza:

menj vissza babázni.

1. vótam

2013. júl. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
humorérzék 5* :DD
2013. júl. 27. 03:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bármit akarna tőled, már rég lépett volna feléd! Ha neked volt közben más, és ő nem féltékenykedett...reménytelen!
2013. júl. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha minden így marad, akkor nem változik semmi, továbbra is csak emészted magad.

Ha elmondod neki, akkor meg 3 eset lehetséges. Mondd el neki, az a tiszta ügy.

2013. júl. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki...Én megtettem, és annyit értem el vele, hogy már barátok sem vagyunk...Sza.r ügy, de nincs mit tenni:) Ráadásul azóta rájöttem, hogy nem is olyan hűűűűdenagy szám az a srác :D
2013. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!