Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz rendes, normális 16-20 éves srácot találni, aki hosszabb kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
A bunkó válaszoktól kíméljetek
2013. júl. 27. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mert a 16-20as korosztály csak baszni akar... ennyi, majd később akarnak komolyat
2013. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne nehéz?!

inkább rendes/normális lány nehéz találni, aki nem sp utánzatot keres, meg nem is ment még rajta végig a fél falu.

2013. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek még :) Sokkal jobban számít az, hogy mennyi csajt tud elcsábítani. Legalábbis mikor én voltam fiatal, valami ilyesmi volt :) de azért vannak kivételek, akkor is voltak.
2013. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért mert az ilyen fiúk várnak a tökéletes lányra, akihez "majd egyszer" oda is mennek. Akiknek csak egy csaj vagy a sok közül azt meg pont nem érdekli mit gondolsz róla, mert ha elrontja van még közel végtelen számú másik csaj.
2013. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szóval te 16 évesnél nem vagy több
2013. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szia....Itt egy önként jelentkező :)Én ugyanebbe a cipőbe járok csak én normális csajt nem találok...Am azért nem ,mert a mai fiatalok nem ismerik a szerelmet csak a facebookot meg a msn...stb.....Am ha lenne kedved beszélgetni nyugodtan írj privibe...
2013. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, csak le vannak sz*rva.
2013. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Van pár választási lehetőséged:

Innen választasz egy önkéntes nyomit.

Keresel kevésbé jóképű, de rendes pasit.

Keresel az öregebbek közt, és reménykedsz, hogy nem fog kihasználni.

Amúgy meg azért, mert van a sok könnyűvérű csaj, akit könnyen megkapnak, és azért nem kínlódnak egy magadfajtát megkapni.

2013. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert csak a külsőt nézed, másrészt lehet h te nem vagy alkalmas hosszabb kapcsolatra.
2013. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én pl mindig is így gondolkoztam akármennyi idős voltam... nem értem/értettem mi értelme a rövid távú kapcsolatoknak(:

persze ha valami olyan vág közbe akkor oké:D

na mind1 én ilyen vagyok, csak, hogy igen is vannak ilyenek!:)

19/f

2013. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!