Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális h 20 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális h 20 évesen nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Még nem jártam soha senkivel.De valahogy úgy érzem h még nem állok készen 1 kapcsolatra.Nem vagyok aszexuális.Igényem van a szexre.Viszont nem tudom magam elképzelni 1 kapcsolatban,h engem szeretnek és én viszont szeretek....

Azonban elég idős vagyok már és nem szeretnék szüzen sem meghalni.Szerintem ez nem normális.Kéne ez ellen tenni?jönni fog ez magától,csak későn érő típus lennék?(mellesleg jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál)V ez esetleg orvosi eset lenne? :D

(20/f)


2013. jún. 29. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ne aggódj.
2013. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nyugi, nincs veled probléma. Nem vagyunk egyformák, majd akkor tegyél ellene, ha már késznek érzed magad egy kapcsolatra.
2013. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem normális. én is ilyen vagyok csak én 28 éves.
2013. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom, nem vagyok orvosi eset. Van ilyen.
2013. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd jön egy lány, és másként fogod gondolni :) De amúgy ez így jobb is, mintha fűvel-fával összeállnál.
2013. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak már én érzem kínosnak h a haverom mindenkivel próbál összehozni aki nőnemű és mozog.Még a facebook adatalapomat is használta az engedélyem nélkül h megbökje a saját unokatesóját.Mivel szerinte ha visszabök a zárkózott unokatesója akkor biztos házasság lesz belőle...
2013. jún. 29. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is ugyanígy vagyok, csak lány és fiatalabb egy kicsit. Nekem is ez van, hogy próbálnak mindenkivel összehozni, és az elején még örültem is neki, de aztán rájöttem, hogy én nem akarok kapcsolatot... vagyis nem tudom, egyben szeretnék is, de félek tőle... Remélem, hogy ez fog még változni. (17/l)
2013. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Vonulj kolostorba
2016. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!