Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a legnagyobb hibás?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a barátommal. Majd egyszer elkezdte mondani, hogy mi volt a haverjával én meg egy nagy perverzséggel álltam elő (homokos témával) amibe a páromat is belevontam. Tudom nem volt szép tőlem, de én csak viccnek szántam. Majd megsértődött és nagyon ideges lett. Ami érthető is. Majd elkezdtem énekelni és rám szólt, hogy: Ne énekelj ba*meg. Én erre megsértődtem és levágtam a telefont és kikapcsoltam.

Szerintem ez nagyon csúnya lépés volt tőle. Ja és én amikor észrevettem, hogy nem esett neki jól, akkor még bocsánatot is kértem, de nem vette komolyan. Nekem mondja, hogy gondolkozzak el rajta, hogy őt le buz*ztam és, hogy neki milyen szarul esett. Azt nem is nézi, hogy nekem milyen sz*r volt.

Ilyenkor most mit tegyek?


2013. júl. 27. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
te kezdted és te is írtad hogy érthető amiért ideges lett tőle, szóval ez inkább a te hibád
2013. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a barátod hülye... én is mondtam már a barátomnak viccből ilyeneket, hogy pl amikor egyedül voltak a haverjával, akkor "na rosszkor jöttem?" vagy ennél erősebbeket is, de csak nevettek rajta, mert nyilvánvaló, hogy nem b.u.zi. elég bunkó volt,hogy így beszólt neked.


szerintem mondd meg neki, hogy persze hogy csak vicceltél, és tudod , hogy nem meleg, de nagyon rosszul esett, hogy így beszélt veled. remélem, hogy bocsánatot kér...

2013. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha a Kapuvári b uzibárt kezdted énekelni, nem tudom min csodálkozol...
2013. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Lebukott, rátapintottál a lényegre, és ezért ideges lett.

2. S*ar hangod lehet.

2013. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te. Ezer más dolog van a világon amivel lehet viccelődni, de egy ilyen után én is pipa lennék. Ráadásul telefonon keresztül?
2013. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Nem azt énekeltem, egy angol szám volt :D

2013. júl. 27. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy ki a hibás, mindkettőtöknek bocsánatot kell kérni - nyilvánvalóan megbántottad, az véleményem szerint irreleváns, hogy vicc volt-e, vagy sem(személy szerint valószínűleg nevettem volna - bár ez erősen helyzetfüggő -, és simán visszaszurkálódtam volna), de ettől függetlenül nem lenne szabad neki sem így beszélnie veled.


Szóval kérjetek bocsánatot, aztán mindenki boldog.

2013. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!