Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ennyire őt?

Figyelt kérdés
Miért zavarja ennyire az exem (2,5 évig voltunk együtt), hogy beszélek egy pár barátjával (közös ismerősök amikor együtt voltunk akkor ismertem meg őket)? Nem róla szólnak a beszélgetések... 1,5 hete beszélni se beszéltünk én nem kerestem és ő se .. 1,5 hét után ezzel támad..
2013. júl. 28. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bármilyen ürügy megteszi, hogy támadhasson...vagy csak hogy beszélhessen veled.
2013. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem is nekem ír (mondjuk nekem nem tud), de üzen öcsémmel. Hogy ez milyen dolog stb hol ott nem róla van szó. Mindenért támad.. és hangoztatja ő barátai stb ezért nem lehet nekik írni ezért a másiknak biztos nincsen. Gyors lezárja ezeket a kirohanásait, nem gondolom, hogy beszélni akar velem, "gyors" összeszedett már mást, innentől csak annyit nem értek, hogy mi köze van ahhoz hogy kivel beszélek, meg miért zavarja.. mégis mi baja
2013. júl. 28. 01:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny.
2013. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos úgy érzi, hogy bele akarsz rondítani az ő baráti társaságába. Valahol azért érthető a dolog, főleg ha a volt barátoddal jobb a viszonyuk, mint veled.
2013. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kezemen megtudom számolni, hogy hány személlyel beszéltem, velük is 1 alkalommal és nem a tegnapi nap folyamán. Ez nem napi szintű program, 2 hetente 1x kb. felmerűl a kérdés, hogy miújság. "Közös" ismerőseink, tényleg nem értem miért zavarja.. ő ezáltal úgy gondolja, hogy nekem nincsenek barátaim, vagy is feltette ezt a kérdést öcsémnek, hogy nekem nincsenek vagy mi, nagyon égő, hogy én ezt csinálom, stb, hol ott teljesen általános témáról beszéltem az illetővel 1,5 hete kb. Illetve exemmel is ennyi ideje beszéltem én utoljára, tényleg érdekesnek találom.. mióta nem beszéltem vele azóta 2x is ilyen jellegű dologgal támadt.. vagy is ezzel kapcsolatban írt.. ( 2 személlyel beszéltem összesen) majd 1x azért, hogy elmondja, kb.,hogy én nem érdeklem őt..de ezt is családtagon keresztül.. engem ez nagyon zavar nem vagyunk óvodások.. még ha róla beszélnék azt mondanám rendben zavarja, de így... ha ártani akartam volna neki, már megtehettem volna, nem most fogom elkezdeni! Pont, hogy ő mocskolna be mindenki előtt... azt is tudta pontosan, hogy miről beszéltem az ő barátjával.. Nem tudom ki, hogy van vele, de ha engem valaki már nem érdekel, akkor ezek a dolgok sem, akkor úgy vagyok vele, hogy hagy beszéljen.. beszél akkor beszél ha nem akkor nem.. tényleg nem értem... ő az akinek már van más, akit már nem érdeklek állítása szerint és nem szeret.. akkor mit érdekli.
2013. júl. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!