Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Nagyon fura amit érzek. 4 hónapos kapcsolatban vagyok, és furcsa dolgot vettem észre. Már nagyon sok barátnőm volt, és mindegyiknél izgultam, ragaszkodtam, ha nem írt idegesvoltam, ha elutazott nem ettem , gyomoridegem volt. Azthittem ilyen vagyok. Most viszont van egy barátnőm, amint említettem 4 hónapja és pár napja. Elutazott külföldre 1 hete, még 2 hét mire jön. Azt vettem észre, hogy attól függetlenül hogy nagyon hiányzik, és vele akarok lenni semmi extra. Nem idegeskedek, nem gondolkodom rajta hogy mit csinálhat , merre járhat. Az előző kapcsolatomban a lány 1 hétre ment ki, és majd megevett a fene. A mostani barátnőmnél nem. Egyszerűen nem érzem hogy elveszíthetném, annyira biztos vagyok benne hogy szerelmes belém ő is. Szerintetek ez normális ? Lehet hogy ő a tökéletes partner? 25/F
2013. júl. 28. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hónap után még én is ilyeneket éreztem. sztem korai kijelenteni h ő a tökéletes, de legyen igazad! :)
2013. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hozzászoktál a kapcsolatokhoz.
2013. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura , hogy az előző barátnőmnél tiszta idegbeteg voltam még kint volt, a mostanival pedig nem. Pedig sokkal jobban szeretem..
2013. júl. 28. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez a normális, nem az, hogy tövigrágod a körmöd... tehát van bizalom. szerintem ennek így kell lennie (egyéni vélemény)


egyébként az utolsó kérdésedre a válaszom az, hogy ha neked ő lesz a tökéletes partner, akkor sok sikert! =)

2013. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Lehet hogy az is közrejátszik, hogy tudom hogy kölcsönös az érzelem.
2013. júl. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!