Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék a barátnőmnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátnőmnek az egy éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
November 13.-án leszünk egy évesek :) és már készülgetek :) én gyűrűre gondoltam, de nem nagyon félreérthető ? még nem szeretném " elvenni " még csak 16 évesek vagyunk. Nyakláncot, bokaláncot, karkötőt és fülbevalót már vettem neki, nem is keveset.. szerintetek ez így jó lenne? :) persze lenne vacsora is, meg ilyen egyéb dolgok :)

2013. júl. 29. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ennyi csecsebecsét vettél neki akkor pont hogy nem kellene mgé egy kacatot venni mert azt fogja érezni hogy a fanátziád eddig terjedt... szóval nem tartom jó ötletnek.
2013. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem kár volt ennyi mindent venni a legelején.. és el kell szomorítsalak, de ilyen ajándékokat már kicsit több idő után szoktak adni.. nem vagy csóró gyerek, ha ilyenekre telik..
2013. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amélia:) ***** válasza:

én is kaptam gyűrűt :)


ööö... vagy lehet parfümöt is, esetleg.


Amúgy nem az ár a lényeg, hanem a szándék :) Én bárminek örülnék

2013. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.ha komolyabb kapcsolatuk van és szeretik egymást, miért ne adhatott volna neki? Bármi kisülhet belőle, nem kell mindig a negatív oldalt nézni. Én személy szerint egy egész napos programnak örülnék a legjobban, Vele. Elmehettek kirándulni ide-oda, együtt lesztek egész nap + este vacsi.
2013. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy azt mondaná, hogy " eddig terjedt a fantáziám " mivel eddig mindig valahogyan trükkösen adtam oda neki :) a bokaláncát például a papagájom adta oda neki :) mondtam, hogy kiengedem a papagájom, közben a kis dobozocska bent volt a kalitkában és ahogyan kirepült a kis okosom vitte azt is :) ( bár tény, hogy jó sokat gyakoroltam Csőrikémmel :) ) most pedig az jutott eszembe, hogy egy nagy lufiba elvan rejtve nagyon sok kicsi lufika és az egyik kis lufiban benne lenne a gyűrű :)
2013. júl. 29. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ha meg tudod csinálni :D

szerintem vicces és jó ötlet :D

2013. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!