Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fellángolás miatt vége lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fellángolás miatt vége lehet?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk a párommal, szeretem őt, de az utóbbi időben ellaposodott a kapcsolatunk. Közben beleszerettem egy olyan vadidegen férfiba, akiről vajmi keveset tudok. Ezt a bonyolult helyzetet leírtam egy hozzáértő szakembernek, aki válaszolt és tanácsolt. Mivel ellaposodott a kapcsolatunk, elhanyagoltuk egymást, könnyen bejön a képbe egy 3. személy, de csak rövid időre. Nagyjából ennyi volt az üzenet, a barátom pedig megtalálta az e-mailjeim között. Egyből kidobott, mondván ha mást szeretek hagyjam őt békén.

De ez így, ebben a formában nem igaz! A másikkal csak egy fellángolás volt, nincs köztünk semmi, nem is lesz, elmúlt, csak tetszett, de nem ismerkedünk. A barátomat szeretem, de nagyon megbántottam és szégyellem magam előtte.

Ha lehiggadnak a kedélyek, szerintetek van esély, hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat? Hallani se akar rólam jelen pillanatban, de ez érthető is... :,( Hiányzik, őt szeretem és szörnyen bánom amit tettem!


Köszönöm!


2013. júl. 29. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már bukta.
2013. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mivel a 3. fél többet beszélgetett veled, ezért érezted ezt

sajnos ennyi eszed volt, most már késő, a bizalmat eljátszottad, nehezen alakul ki, de elveszteni pillanatok alatt el lehet, ennyi a kapcsolatnak, vége

2013. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy a párod mennyire szeret, esetleg ez a hülyeséged éppen kapora jött neki is.
2013. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem beszélgettem a 3. féllel, még csak nem is ismertem személyesen.

A képzeletemben élt, ott olyan tulajdonságokkal ruháztam fel, ami nekem hiányzott a kapcsolatomból, így szerettem bele. Először csak a kinézetébe, azzal megfogott, majd a belsőt kialakítottam én a fantáziám és a bejegyzései alapján. Így tulajdonképp egy bálványt imádtam, aki nem igazi... Tudom, klinikai eset vagyok.

Már kezdtem elfelejteni, mikor kíváncsiságból feltettem a kérdést, de tudtam hogy a barátommal akarok maradni. rosszul fogalmaztam, nem megfelelő jelzőket használtam, így elég ütősre sikerült az iromány. ezt ő elolvasta és érthető módon besokallt.

Halvány remény sincs, hogy idővel letisztul benne a dolog, megbékél és meg tudjuk beszélni?

Nem vagyok ilyen alapjáraton, ezt sem értem hogy alakult így. :(

2013. júl. 29. 15:32
 5/7 A kérdező kommentje:

"ez a hülyeséged éppen kapora jött neki is." - ezt hogy érted kedves 3.? Mire gondolsz?

Én nem csaltam meg, szóval ha ő most elkezdene csajozni (jó, most nem vagyunk együtt, nem számít megcsalásnak)


remélem igazad lesz, idővel lenyugszik és mindent megbeszélünk

2013. júl. 29. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez minden kapcsolatban megesik.. nálam is volt, csak én nem mondtam el neki,/nem tudta meg.
2013. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6. - ez a te nagy szerencséd... ;)

Én sem gondolom, hogy le lehet élni egy házasságot úgy, hogy ne botoljon meg az ember legalább egyszer, és itt megcsalásra gondolok, hanem csak az enyémhez hasonló "bűnre", miszerint felfigyeltem másra, de nem volt köztünk semmi (és nem is vállaltam volna, hogy legyen)

Elvesztem a bizalmát, tudom.. :(

2013. aug. 2. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!