Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom, aki még az exével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom, aki még az exével él, elég kedvesen beszélget vele telefonon, mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A sztori röviden, elváltak, miközben mi egymásba szerettünk, de anyagi okok miatt, még együtt laknak, külön hálóban, de ma hallottam, hogy rendkívül mézes-mázasan beszéltek telón, nem kéne kicsit hivatalosabb hangvétel?

2013. júl. 30. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért váltak el?Mert ti összejöttetek?
2013. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem dehogy, akkor nem kezdtem volna vele, akkor már visszafordíthatatlanul megromlott a kapcsolatuk
2013. júl. 30. 22:27
 3/20 A kérdező kommentje:
de olyan fura volt, a gyomrom felfordult, ahogy beszélt vele
2013. júl. 30. 22:28
 4/20 A kérdező kommentje:

ez lemaradt

38f

2013. júl. 30. 22:28
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát,nem gondolom,hogy enne jelentősége.Sokat van otthon?ti nem akartok együtt lakni?
2013. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*l
2013. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
de akarunk, csak szarul vált el, alig kapott valamit, abból nem lehet új életet kezdeni, a lényeg az volt, hogy nehogy az exét kihasználja, és én sem vagyok túl jól eleresztve.
2013. júl. 30. 22:34
 8/20 anonim ***** válasza:
Definiáld az "elég kedvest".
2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
és igen, sokat van otthon, szinte mindig, persze van két gyerek, azokra lehet hivatkozni, hogy sokat van velük
2013. júl. 30. 22:35
 10/20 A kérdező kommentje:
ahogy köszönt, nagyon kedvesen, azt hittem az anyjával beszél, és még nevetgélt is, már sokszor hallottam vele beszélni, de mindig olyan hivatalos hangvételű volt, lényegre törő, most meg mint akik turbékolnak
2013. júl. 30. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!