Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem át az "irányítást"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragen1014 kérdése:

Hogy vegyem át az "irányítást"?

Figyelt kérdés

Sajnos a kapcsolatunkban a barátnőm a tapasztaltabbikfél és ez elég komoly problémához vezetett. (ciki / nemciki) 18 évesen szűz vagyok, ez az első komoly (nem 2napos) kapcsolatom és már esedékes az első szex. Tudja hogy szűz vagyok és hogy az első barátnőm de kezdni zavarni a tapasztalatlanságom."nem én akarok irányítani"... hogy tudnám "átvenni az irányítást"? Segítsetek kérlek.!


előre is köszi a válaszokat!



2013. júl. 30. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél kocsit
2013. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a csaj mondta, hogy nem ő akar irányítani?


Amúgy ne csinálj nagy ügyet a dologból. Párszor gyakoroljátok aztán úgy fog menni mint a krikacsapás. Úristen én mennyit stresszeltem ezen anno :( Holt felesleges volt.

2013. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt Ő mondta és köszi a választ.. remélem.
2013. júl. 30. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
A csaj se egy észkombájn (bocsi), mert jön ez magától h ki mit ad bele a dologba. Ne komplikáljátok tól. Misszionárius póz szemből sok csokólózással és ölelkezéssel. Nem lehet elrontani. Higyj nekem ;) :D
2013. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!