Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy végre hogy ember legyen a talpán, és ne holmi hisztis kisgyerek?

Figyelt kérdés

Barátommal össze kaptam a héten.Most épp foghegyről beszél velem,de az ő dolga.Nem tud meghatni már.

Távkapcsolatban élünk,és direkt szóltam neki előre,hogy 1 hétig egyéb elfoglaltság miatt nem tudok feljárni annyit netre mint szoktam.Tudta az okát is.Erre mikor sikerült felnéznem,csak a hisztiket hallgattam,mert hogy én le se sz*rom,stb..Én meg besokalltam,és közöltem vele,majd akkor keressen,ha leszokott a hisztikről,meg a duzzogásról,mivel nem kis gyerek már.Cserébe letiltott mindenhol!

4 hónapja nem láttam,mert ő elfoglalt.Tegnap sikerült vele beszélnem,mondtam neki h mi lenne ha találkoznánk.Erre ő most jó darabig látni sem akar.Én meg felnyomódtam,és közöltem vele,jó akkor majd találkozok olyannal aki tényleg látni szeretne.Erre megint be hisztizett.Komolyan nem tudom mit kezdjek már vele.Arra vágyom legyen már normális mint régen volt.S ne egy 5 éves gyerek szintjén hisztizzen mindenen :( Szeretjük egymást,de ez így nem jó.

Ti mit tanácsolnátok?


2013. júl. 21. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat egy rakás sz*r nem fentartható szerintem. Olyan mintha egyszer drogozhatnál utána meg egy törhetetlen üvegfal mögé raknák a többit. ott van, tudod hogy ott van, de nem lehet hozzányúlni csak nagyritkán.


na ne, ehhez nekem pl nincs idegrendszerem, de legalább tudok róla. A csávódnak sincs, csak még nem tudja.

2013. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok,ő meg 27 éves.
2013. júl. 21. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz az.
2013. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úristen de gyerekes.:(((( 2 lehetőség van.. vagy összehozzátok úgy a dolgaitok hogy együtt legyetek, együtt tudjatok élni vagy szakítotok. sajnos én más utat nem látok.:(((
2013. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek sztem már nincs semmi értelme, lehet már rég megcsalt.
2013. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sokszor én is úgy érzem,hogy semmi értelme már erőltetni azt ami nem működik.

Megcsalás?Benne lehet a pakliban mivel,pár hete nyomult rá egy r*banc...De annyit mond mikor rá kérdek,h lekoptatta.

2013. júl. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!