Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TI SEM TUDTOK TALÁLNI olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TI SEM TUDTOK TALÁLNI olyan lányt, aki? Véleményeket, tapasztalatokat várok akár kellemes esti beszélgetésben is?

Figyelt kérdés

...aki igazán megfogna titeket?


Rengeteg lánnyal ismerkedtem már életem során, akár személyesen, akár itt is, DE:


- ha túl szépek voltak, akkor agyatlanok, beképzeltek, arrogánsak...


- ha átlagosak, akkor túlkvalifikálták magukat + idilli képet festettek a szőke herceg fehér lovon tükrében a

tökéletes pasiról.


- ha átlag alattiak, akkor iszonyatosan visszahúzódóak voltak, élettelenek, besavanyodottak.


- ismerkedtem olyannal, aki azt mondta szingli, majd miután állati jót dumáltunk, közölte, hogy bocsi, de kapcsolatban vagyok, de azért jó volt dumálni.


-volt módom megismerni olyat, akivel ugyan korrekt voltam, de döntésképtelen volt.


- a másik vigyorgott mint egy infantilis, és poénra vette az ismerkedési szándékot


- volt, aki tőlem kért tanácsot, hogy hogy jöjjön össze az exével (mindezt 2 órás tök jó beszélgetés után)


- volt, aki kérette magát sokáig, majd miután úgy nézett ki, összejön a randi, szó nélkül lelépett.


- volt, akinek nem jött be, hogy túl türelmes voltam és nem mozdultam rá azonnal, a másiknak az volt a gondja, hogy határozott, magabiztos voltam, ergo szerinte kicsit bun..


És még egyéb finomságok. Nekem nincs csak szerencsém? (Voltak már barátnőim, mielőtt valaki leszűzezne)


Nektek mik a tapasztalataitok?


2013. júl. 30. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Az igazit még én sem találtam meg, de az vigasztal, hogy legalább az exek jól néztek ki. :D
2013. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt velem is csak fiuk áltak a háttérben :) L
2013. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen milyen lányt keresel??
2013. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valószínüleg egyiknek se tetszettél igazán
2013. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aki életvidám, nyitott, érdeklődő, a véleményét ki meri mondani, de nem flegma/bun.. stílusban, becsületes, reális, két lábbal a földön jár és érzelmileg független...se ex se udvarló a képben...akinek fontosabb egy esti naplemente közös megnézése, egy esti séta, mint a "gyerünk már berúgni a barátokkal". Aki érzelmes, de nem hisztis. Külsőre nem kell bombanő, átlagos lányok tetszenek inkább. Életrevaló legyen, de ne rib... :)
2013. júl. 30. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. De amikor megismerkedtem a párommal, az ex még bőven képben volt. De nem csinált belőle nagy gondot, és borzasztóan tetszett, hogy tudomásul vette és nem foglalkozott a kérdéssel, csak egyszerűen udvarolt. Nem kellett hozzá sok idő, hogy az exem már ne legyen a képben... bár a sok idő messze nem egy kétórás beszélgetést jelentett, hanem több hét randizást.
2013. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. De látod, ha találok is ilyet, most lehetne a kérdéshez írni, hogy foglalt. Ilyen nincs. Már nem lesz jobb. Ez szent. Nincs mákom.
2013. júl. 31. 00:08
 8/10 Pendulum92 ***** válasza:

Sokáig kell keresni, kitartóan.


Igaz amit írsz, nem sok lány alkalmas komoly párkapcsolatra. Aki a "túl szép" kategória, az általában beképzelt flegma, ahogy leírtad. Velük nem lehet mit kezdeni.


Aki meg átlagos, vagy annál rosszabb, az meg annyira alul értékeli magát, hogy azért nem lehet egészséges párkapcsolatot kiépíteni velük.


Aki meg szép is, és normális is, az meg foglalt. De persze nem az összes, lehet őket vadászni. Sőt, őket érdemes csak.

2013. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok, eszembe jutott még néhány gondolat, amit talán érdemes megfontolni.


Először is az, hogy egy lány foglalt, még nem jelent semmit. Sokan vannak olyan kapcsolatban, ahol már messze nincs meg a nagy szerelem, csak úgy együtt vannak. Ilyen lányokkal érdemes lehet ismerkedni, jó eséllyel néhány hónapon belül újra szabadok lesznek. És igen nagy előnnyel indul az, aki már jó ideje beszélget velük.


A másik dolog, ha a lánynak van valami kisebb problémája, például önbizalomhiány. Ez tipikusan a külső környezet hatására alakul ki. Így megváltoztatható. Sok lánynak csak némi udvarlás kell, hogy helyrebillenjen az önbizalma.


Mindenképpen az a lényeg, hogy egy kicsit pozitívabban kell hozzáállni a kérdéshez. Vannak lányok, nők, akikkel érdemes kezdeni. Meg kell keresni és meghódítani őket. Ez sok időt, energiát, munkát igényel, tény. De megéri :)

2013. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányra csak annyit, hogy nekem, és nőtársaimnak is pont azért alakul ki, mert nekünk nem udvarol senki, esetleg huszon-harmincéves szüzek próbálnak bevágódni nálunk, vagy az idősebb korosztály. Egy normális pasi sem udvarol, vagy ha mégis, és a 2. randin nem kapja meg azt amit akar(szexet) akkor megalázóan kidob. Ennyit a mi önbizalmunkról!
2013. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!