Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek érte vagy már nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy már nincs értelme?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, fél év után lefeküdtem vele,azelött nagyon aranyos volt, mindig aliztunk 3 hónapon keresztül, szinte kifordult magából. Egoista lett nagyon. nekem is ő volt az első szex. És aztvettem észre kb azóta bunkó velem, és volt olyan h ilyeneket mondott nekem mostanában: " Én csak haszonból vagyok vele." "Benne lenne egy hármasba." "Társaságba haver legyek, ketesbe barátnő." Elkezdet mesélni valami filmről, és akkor mondta " Te menj arébb téged úgysem érdekel" vágott olyat a fejemhez h "ez már csak szexkapcsolat" Elkezdtem sírni, akkor mindig az mondja nem gondolja komolyan. Voltunk házibuliba akkor ezt mondta: "Menj innen most a Regi az ivóstársam." Mindig parancsolgatni akar nekem mit csináljak : Ne cigizz mert asztmás vagy, éw ne igyál alkoholt sem (házibuliba szoktam vele lenni csak akkor sem rúgok be)Én: Te is asztmás vagy, nekem miér nagyobb baj ha cigizek és néha iszok?

ő: Mert fiúknak más inni kell, és nekem nem annyira ártalmas , mert nem vagyok annyira aszmás.

Mikor házibuliba voltunk vagy rársaságba, oda sem jön hozzám, mindenki máshoz igen... Tegnap megkérdeztem tőle mit érez irántam azt mondta: " Szerelem és szeretet közt.

Mit kellene tennem?

A barátom 19éves.



2013. júl. 31. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ez egy idióta. nálam is volt ilyen. azonnal koptasd le, és keress egy normális srácot!!!!
2013. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert annyira szeretem persze a régi énjét, de h mi hozta ezt ki belőle? És azt kihagytam h 16/l.
2013. júl. 31. 09:27
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindig én irom a talikat meg van olyan h lányokkal is talizni szokott.
2013. júl. 31. 09:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ami volt az már elmúlt. Sajnos ennél csak rosszabb lesz. Lehet, hogy változni fog, de nem most, majd talán 10 év múlva.. Ha szerencséd van akkor előbb.. Érdemes lenne mást keresned.
2013. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyenért akarsz küzdeni? Bemész az első sarki kocsmába és még onnan is jobbat hozol ki! :D Küzdj valami értelmesebb dologért! Én hajítanám ki a p.icsába!
2013. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
néha tök kedves meg minden, és valamelyik nap megyhülyül, mert dolgozik, és h én nem tudom felfogni h az milyen, igen én nem vagyok gyakornoki munkán, de eltudom képzelni milyen, úgy kezel mint egy 8 évest.
2013. júl. 31. 09:38
 7/18 A kérdező kommentje:
2x szakitott velem, és mind a kettő 1 óra hosszáig tartott mert visszakönyörögte magát.
2013. júl. 31. 09:39
 8/18 Pendulum92 ***** válasza:
Más lányokkal is talizni szokott? Barátilag, mi?
2013. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Ja, amúgy a régi énje volt az álarc, ez az igazi énse amit most látsz.
2013. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Pendulum92 ***** válasza:
*énje
2013. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!