Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van ennek még értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van ennek még értelme?

Figyelt kérdés
Párommal kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt. Lassan 2 hónapja csak veszekedésből és a szexből áll az egész kapcsolat. egyre többet gondolok arra, hogy azt se tudom szeretem-e még... egyszerűen nem tudom mit érzek iránta. Az összes barátomat elmarta tőlem, folyton féltékeny... Egyszerűen annyi dologgal próbáltam megszépíteni ezt a kapcsolatot, de hiába.. Folyton én törtem eddig magam ezért az egészért és már kezdek belefáradni. :( Van ennek így még értelme? Lesz ez még olyan mint régen? Ugye ez most csak valami "hullámvölgy"?
2013. júl. 29. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírt dolgok alapján én úgy gondolom, hogy jelenleg nincs sok értelme a kapcsolatotoknak. Közhely, de szerintem semmi sem lesz már olyan, mint régen. Lehet ezután még jó, de azért tenni kell együtt, kettőtöknek!
2013. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nem biztos hogy lesz olyan mint régen ez most a párodtól függ már te mindent megpróbáltál lehet hogy csak hullámvölgy de nem biztos nekem is ilyen volt én leültem vele egy asztalhoz beszélgetni és együtt megoldottuk próbáld meg te is
2013. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!