Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose lesz párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, már nagyon rég óta nem volt barátnőm. Komoly párkapcsolatra vágyok, de sose jön össze semmi. Szerintetek léteznek még normális lányok? Tudnátok ajánlani randioldalakat amik tényleg ingyenesek, és nem csak a regisztráció? :) (amúgy bármilyen tanácsot elfogadok…)

2013. júl. 30. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a természetet, parkot, vonatot stb.
2013. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
A normális lányokat nem az interneten fogod megtalálni. Max egy szőrös, pocakos, kopaszodó csávót aki egy kedves és normális lánynak adja ki magát..
2013. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha.Egyedül fogsz megdögleni.De nézd a jó oldalát!Marcsi mindig veled lesz.:D
2013. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nagyon régóta nem volt az sohát jelent ezesetben?
2013. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató miért sajnálsz kifizetni 1-2 ezer forintot 25 évesen egy társkereső oldalra, ahol amúgy csomó helyes lány is van.
2013. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát a párkapcsolatra nem lehet biztosítást kötni így garancia sincs
2013. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert rágörcsölsz, és a nők kerülik az ilyeneket. Sz@rd le, majd lesz valami. Addig fektes meg nőket, járj el szórakozni.

Randioldalon nagyrészt beteg emberek vannak, és olyan szokásokkal, amiket a normális emberek nem viselnek el.

2013. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az élményfürdő jó hely.


Amúgy meg: Love.hu

2013. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fektetés sem megy semennyire. Viszont rajta vagyok a love.hu-n is (sokra ugyan nem megyek vele), de nekem például megéri a 3ezret fél évre. "Bármikor bejöhet" :D
2014. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!