Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék csinálni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni hogy torténjen már valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác cuki bejovok neki és o is nekem, de valahogy nem akar velem találkozni. Mult héten falunapon találkozunk, de én bevoltam rugva amire nagyon nem vagyok buszke és nem hagytam magam egy picit se. Hivtam hogy jojjon el furodni, de nem jott, mivel beteg.(strandra). A barátnomot akin kerezstul tudnánk találkozni meg fogják operálni. ugyhogy nem lesz már esélyunk nagyon találkozni se... Ezt elcsesztem. Lehet még valami. Kezdeményezzek? Mit csináljak? Ha ez segiteni ASK-ja is és Fb-je is van ..

kérlek segitsetek..



2013. júl. 31. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el józanul.
2013. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sir Sarcasm ***** válasza:
most is részeg vagy?
2013. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FB chat, elkred a számát, vagy itt megbeszéled vele. Nehéz volt gondolkodni 3 másodpercet? :(
2013. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na én megmondom neked a tutit. Aminek mind a 2 örültök. Küldj neki postán egy gyönyörű, kifaragásós, karcmentes, hibátlan atombombát!
2013. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...érdekes, hogy rengeteg egymásnak tetsző, akár összepasszoló ember nem jön azért össze, mert mindenki a másiktól várja, hogy kezdeményezzen, aztán nem történik semmi és elfelejtődik az egész. Elbeszéltek egymás mellett, miért nem lehet a másiknak azt mondani: "Tetszel nekem, szimpatikus vagy, szeretnék veled találkozni, ismerkedni".

Mai világban a kommunikációnak 1000 formája van, csak azért mert a közös ismerősötöket műtik miért kellene megszakadni a kapcsolatnak? Vedd fel vele a kapcsolatot, nem fog elzavarni biztos lehetsz benne.

2013. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!