Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 feletti férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak miért buktok a huszonévesekre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 09:34
1 2 3
 1/24 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
ez aztán bonyolult..
2013. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
mert friss hús. szép arcúak, feszes combbal, energikusak stb.
2013. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
A kereslet találkozik a kínálattal, ugyanis a huszonéves lányok pedig a harmincas pasikra buknak :)
2013. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 ASOT ***** válasza:
87%

egy 25 éves lány és egy 35 éves pasi főleg ha jól tartja magát abban nincs semmi rossz.

Ja és ők nagyobb eséllyel nem akarnak még házasodni meg gyereket noss ez is benne van itt ott.


És mert fincsi :)

2013. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
Mert a női vonzóság nem változik a férfikorral. A 60 évesek is a huszonéveseket találják szépnek.
2013. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De lehet ebből komoly is, vagy a férfi tényleg csak az orráig lát el? Ez alatt a nő külsejét értem.
2013. aug. 1. 09:45
 7/24 ASOT ***** válasza:
54%
Annyi esély van mondjuk egy 25/n - és 35/nél mint egy 20/N és 25/F nél.
2013. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Házasságot is láttam.
2013. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Mert náluk már vélhetőleg van munka, pénz, kocsi, lakás, egzisztencia, tapasztalat stb könnyebb a már kész dologba belekerülni, minthogy végignézze egy fiatal vergődését 20 évesen. Ez olyan mint például az autógyártás; neked egyszerűbb a kész autóba beleülni, amivel csak az a dolgod, hogy vezesd, és tankolj bele, semmint végig kellene nézned, "a hogyan készült" folyamatot. :) Képzeld magadat a helyükbe, és akkor valamilyen szinten meg lehet őket érteni, ugyanakkor ezen életkorú férfiak pedig szeretik a szűk, finom puncit (mint mindenki). Így ahogy egy előttem válaszoló is írta; kereslet-kínálat kapcsolat vagy kellemes-hasznos :) Mindenesetre nekem e gondolat és tény miatt nincsenek álmatlan éjszakáim...


Én ugyan nem vagyok 30 éves, lassan a 20. évemet töltöm, de sok középkorú ismerősöm van, és ők is számtalanszor említik, ráadásul nekem is ezek a tapasztalataim.

2013. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha 21 - 35 akkor túl fiatal vagy.
2013. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!