Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiatal 20on éves lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal 20on éves lányoknak miért jók sokszor a 30 feletti, vagy 40 éves pasik? Ezt nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés
nem tudom megérteni, engem 10-20on évesként sose érdekeltek, most most se érdekelnek azok a pasik akik nálam 10-20-25 évvel idősebbek. Egy csomó barátnőm 20on évesen ilyen elvált 40 éves családapákkal jöttek össze, de nem tudom h mit esznek rajtuk h bírnak hozzájuk érni -.-"

2013. júl. 28. 15:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
Én sem értem.
2013. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Vastagabb pénztárca!
2013. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Őket se érdekli csak a pénzük, bárki bármit mond. Vajon egy 45 éves karbantartónak miért nincs gyönyőrű 20 éves barátnője? Mert szarnak rá a csajok, egy öregnek nézik. Andy vaynának meg miért volt mindig modell barátnője? Na miért??
2013. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ez az én kérdésem. Vagy érted kedves kérdező, vagy nem a dolgokat. Mindenesetre nőj fel, és ne szólj le másokat, amíg nem érted az álláspontjukat, ahogy mások sem hurrognak le téged gondolom, mert te meg így állsz a dolgokhoz. Tolerancia, tudod..szebb tőle a világ :)

2013. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

talán mert a 30-40 éves pasik érettebbek. nyilván nem igaz mindenkire, de elég gyakori, hogy a 20-25 vagy idősebb srácok is agyilag 15 évesek... persze, akinek nem inge, ne vegye magára. de én speciel találkoztam már nem egy szellemileg alulmaradott egyetemistával, akinek fogalma nem volt az életről, se a párkapcsolatról.

szerencsére jelenlegi párom "csak" 20 éves, mégis egy rossz szavam nem lehet rá, sokkal érettebb a koránál :)

2013. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt már jóval idősebb párom.. és nos... az ember lánya az ilyen korú férfiaktól már azt reméli, hogy kiélte magát és végre le tud horgonyozni egy nő mellett és már akár szívesen vállalna babát is. Egyszóval én a családapát keresem a nálam 10-el idősebbekben.


Nyilván jobb egy huszonévesebb teste, mint egy idősebbé, viszont nekem speciel a lélek fontosabb. Kis mitugrász, teljesen szexközpontú, anyakomplexusos és lusta huszonévesekkel nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Elhiszem, hogy nem mind ilyen, de nekem eddig ezekhez volt "szerencsém".

2013. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárcás kommentelőknek üzenem..én SOSEM azt néztem kinek milyen volt az anyagi helyzete. Előző barátom 8 évvel volt idősebb nálam és elég csóró. És? :) Tetszett, szerettem, jól megvoltunk. A mostani páromnak átlagos a pénztárcája mérete, de nem engedem, hogy meghívjon egy fagyinál többre, mert nekem lenne kellemetlen, amolyan kihasználom/eltart érzet.
2013. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
4-es, apakomplexus a f**zt, könnyebb ezt mondani, mint azt, hogy gyakorlatilag a pénzért jár valakivel. Miért nincs szakmunkásoknak apakomplexumos csajaik? Miért csak egy jómódú öregnél van apakomlexumos csaj?
2013. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nem szóltam le senkit, csak ez akkorse normális.. Szerintem. Meg az ilyeneknek nem a 20on éves csirigli társaságát kéne keresni.. volt olyan barátnőm, aki 20on évesen egy 44 éves faszival járt 5 évet, de mondta h csak időpocsékolás volt, mert tőle a párja mindenáron gyereket akart (ő meg nem), meg nem engedte el a párja még a céges bulira se, vagy azt h a pasikollégáival beszéljen, meg szexi ruhákat vegyen fel (féltékeny volt rá), meg volt h bántalmazta is :S
2013. júl. 28. 15:31
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem mindig a bulvárból kéne kiindulni..a kérdésedre pedig az én véleményemet a te válaszod fölött találod.
2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!