Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Közöttünk mostanában kezdett komoly fordulni a dolog.Volt pár ballépésünk közben,mindkét részről,de akkor még csak összejárogattunk.Nála az egyik csaj ismerőse volt facebookon,és engem zavart, mert rakosgatott ki szimbólumokat az üzenőfalára,amiket ő törölte is.Aztán megkérdeztem,hogy minek oda a csaj,egy ilyen ismerős,ő törölte.Bejelölte megint a csaj,és ő visszaigazolta,mondván,hogy nem akar bunkó lenni.Pedig tudta,hogy ez nekem mennyire rosszul fog esni.

2013. aug. 1. 10:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ez a fránya facebook..
2013. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Felfújod
2013. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 ASOT ***** válasza:
Komoly bajok vannak...:)
2013. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam már korábban is. A facebook mindent tönkretesz, meg a hozzá párosuló egyén viselkedése is. Ennek nincs értelme. Nem fújod fel, szakíts vele! Tudnék én is mesélni, de nem fogok itt senkit se fárasztani vele.
2013. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez nagyon durva! Én a helyedben most rögtön szakítanék, nem hagynám, hogy így megalázzon! Sőt, töröltesd az összes lány ismerősét, milyen jogon ismer ő más lányokat?!
2013. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Lehet sokaknak facebook.De nem ismeritek,sem engem.Nem lakom vele egy városban,a csaj igen.Ha közelebb lennék,vagy együtt laknénk,nem foglalkoznék a hülye facebookkal,így meg sajnos persze,hogy rosszul esik.Főleg,hogy elmondta a csajnak van valakije,alapban nem szeretem a pofátlan embereket.Én csak magamból tudok kiindulni.Ha valaki elküld,nem keresem,nem írok neki,és ha töröl nem jelölöm vissza.
2013. aug. 1. 10:50
 7/43 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

4. válaszoló


Inkább mesélj akkor, mert így, hogy mindenkinek azt írod akinek a párja fb-on ügyködik valamit, hogy azonnal szakítson vele nem igazán meggyőző...

2013. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Nem egy sima lány ismerőse,a többi lány ismerőse nem zavar.Ezzel a csajjal egyszer d.ugtak,nekem ez bőven elég.

És ne gyertek azzal,hogy miért vagyok vele stb.Hanem a kérdésre koncentráljatok légyszíves.

2013. aug. 1. 10:53
 9/43 anonim ***** válasza:
21%

7esnek ( 4es voltam )


Hát képzeld el, én azt tartom, hogy akinek van jelen esetben egy barátja, az ne nagyon dumálgasson más lánnyal, mert lehet félreérteném a helyzetet, és gondolkodás nélkül szakítanék vele. Ha egyszer van párja, akkor vele beszéljen, ne mással. Ja, de az ma tök természetes, hogy sokan több vasat tartanak a tűzbe. Elfelejtettem, hogy ez tök elfogadott, és ez a norma. Továbbra is tartom a véleményem. Ha téged zavar kérdező, akkor szakíts vele!

2013. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Nem a facebook a baj, hanem az emberek.. ehh..
2013. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!