Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mond ilyen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyen komoly dolgokat nekem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kezdte mondogatni, hogy ő már velem közös jövőt tervez. Szeretne majd gyereket tőlem (ezt így emgmondta) persze még nem most, mert a munka neki is fontos, hogy valami alap legyen a gyereknek, hanem kb 5-6 év mulva.

Összeköltözést is tervez, azt persze korábban már, néhány év elteltével szeretné.


Én erre rendszerint nem tudok mit reagálni. Azt mondom a legtöbbször, hogy nagyon korai tervek még ezek, én nem szeretnék ennyire előre gondolkozni. (amugy igen számító ember vagyok, mindent eltervezek amit lehet, kb 2 hétre előre az életembe, de nem tovább)


Lassan 13 hónapja vagyunk együtt. 22 éves vagyok, ő 20.

Szeretem, nagyon, vele képzelem el énis a dolgot sokáig, nade hogy most gyerek, meg összeköltözés...már erről beszélni..:/


Egyébiránt jövőre szeretnék elkezdeni egy főiskolát, ami 4 éves képzés. szóval leszek 27 mire végzek a sulival...Igen kicsit elszúrtam az életemet, próbálom rendbehozni most.



A dolgo érdekessége, hogy amint ő ezeket elkezdte mondogatni, azóta romlott meg a kapcsolatnuk. Sokat veszkedünk, nemrégiben is majdnem szakítottunk..:/ de nagyon örülök, ohgy sikerült rendbehozni.

Hetente találkozunk, általában 7 végente 2 napra.

Egyébként 60 km re élünk egymástól.



2013. júl. 26. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a nők néha túlzásba viszik, én is nő vagyok és szerintem azért van ez, mert meg akarunk bizonyosodni arról hogy nem hagy el minket a férfi..


vagy azért mert reméljük hogy ő is komolyan gondolja


szerintem ha finoman megmondod neki hogy erre még ráértek, inkább használjátok ki a közös időt együtt aztán minden jön magától.. meg érti

2013. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hordjad te a nadrágot a kapcsolatban!
2013. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Sokat vársz le fog lépni. Ha még a távoli jövőben sem tudod ezt így elképzelni akkor jön a sírás mikor elhagyott.
2013. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hordjad te a nadrágot a kapcsolatban!


- Nem láthattál még sok nőt. :D Ilyen kérdésekben nincs férfi aki nadrágot hordhatna. Csak addig van nyugi amíg úgy gondolja megfelelsz a céljainak.

2013. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ő komolyan vesz téged és a kapcsolatot,szeretne megállapodni,és nyilván nagyon szerelmes is.Te viszont megrettentél a kötöttségektől,biztosan szereted,de félsz elveszíteni a szabadságodat.Beszélned kéne a fejével,hogy nagyon örülsz,mennyire szeret és komolyan vesz,viszont szeretnéd,ha lazább lenne,mert neked ez a tempó így túl gyors.Amúgy szerintem is elég fiatalok vagytok még ehhez,előre tervezni szép dolog,de nem kell sehova sietnetek.Ezeket így szépen,finoman megmondhatod neki.
2013. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig a dolgot. Mondjuk több mint egy év után huszonévesen az összeköltözés teljesen normális igény.
2013. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg kellene mondanod neki ám, szolidan hogy "kussoljon", mert neked ez sok. De ha nem kommunikálsz.... úgy nehéz....
2013. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

mondtam neki, hogy ennyire ne tervezzen előre, még sok minden lehet addig. bármi.

annyit mondott rá, hogy oké, rendben van, de ő attól ezeket még szeretné.


nadrágot?! hmmm ugygondolom, hogy ez nem azon mulik, hogy ki viseli a nadrágot, hiszen ezek az ő gondolatai. Mi köze vna ennek ahhoz, hogy kié a főszerep a kapcsolatban?

2013. júl. 26. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért valakinek hosszútávon nem jön be a távkapcsolat, a kapcsolat fejlődésével tovább szeretne lépni, ez szerintem érthető.

Nem tudtok egyeztetni? Az, hogy te szeretnél egyetemre járni, és együtt lakjatok egy albérletben nem zárja ki egymást, de neki is alkalmazkodnia kell, pl az egyetemed közelébe kellene költöznie, és ha nincs anyagi támogatás, akkor pénzt keresnie, vagy azt szeretné, hogy ne járj egyetemre? (ezt meg lehet kérdezni tőle)

Az, hogy van egy halom vágya, egy dolog, de az is kérdés, hogyan valósítsa meg.

2013. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19 évesek voltunk a barátnőmmel mikor összejöttünk egymással és nagyjából már bő félév után arról beszéltünk, hogy egyetem után, ha még együtt leszünk akkor jó lenne összeköltözni stb. Persze ahogy teltek a hónapok, "ha még együtt leszünk" részt már nem raktuk oda és még egy éve sem voltunk együtt amikor már mindketten tök természetesnek vettük az együttélést, idővel a közös családot. Már több mint 8 éve együtt vagyunk, úton az első gyerekkel. Nagyon szerencsés vagyok, hogy megtaláltam az igazit. Még mindig szeretem őt és bármit megtennék érte.
2013. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!