Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan sráccal akinek nincs pénze, de megtesz értetek bármit, kedves, rendes, családcentrikus?

Figyelt kérdés

25 éves vagyol, sajnos egy munkahelyik balesetben megsérültem egy éve, leszázalékoltak. Rendesen dolgozni már valószínűleg nem fogok tudni. Kapom a rokkantságit, de nem ülök azért tétlenül. Vigyázok a szomszédok kutyáira, elvégzek nekik néhány dolgot amit meg tudok csinálni (kevés pénzért) most próbálok keresni valami otthonról végezhető munkát.


Szóval ez a helyzet velem, nincs kilátásban hogy havi százezreim legyenek meg autóm, nyaralni járjak külföldre, stb.


Mit gondoltok, érdemes még beleélnem magam hogy egyszer lesz egy párom? Az a baj, hogy tudom milyen fontosak az anyagiak a napi megélhetéshez is, gyerekkoromban erre ment rá a szüleim házzasága.


Nagyon szeretnék családot meg hogy szerethessek valakit. Amúgy jóképűnek mondanak, de amint megtudják az állapotomat (kívülről annyira nem látszik, nem vagyok kerekesszékben vagy ilyesmi) azonnal lekoptatnak vagy eltesznek barátnak



2013. aug. 1. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a probléma. Alapvetően engem nem zavar ha vki nem gazdag. :)
2013. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Spha ne add fel bro ;)

Részvetem ami veled tortent :/

2013. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
a szerelem a legfontosabb a szeretet egymás iránt! persze ez nem fogja rendezni a számlákat..de nem kell kőgazdagnak lennie...csak találjon melót, de ha úgy van akk maradjon ő otthon a kölykökkel már ha lesznek és én tartom el a családot
2013. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

találhatsz, ha tudja hogy próbálkozol csak érthető okokból nem lesz rendes munkád, nem hiszem hogy annyira zavarná

komoly kapcsolatnál a pénz tényleg lehet probléma, de találhatsz olyat aki jól keres és csak arra van szüksége hogy szeressék stb

szóval remény mindig van

2013. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Én nem értek egyet a bájolgó, a szeretet a legfontosabb süketeléssel. Így nagyon nehezen alakul ki egy kapcsolat.

Persze ha évek óta együtt vagytok és úgy sérül meg a párotok, az egészen más. Ott jó eséllyel kitartasz a másik mellett. De több példát is tudok ennek az ellenkezőjére.

Ne haragudj kedves kérdező, de szerintem ez pokolian nehéz lesz. Ne add fel, mindig van esély, hogy elérd amit akarsz, de olyan nőt találni aki fiatalsága, kalandvágya, álmai ellenére téged választ az bizony nehéz dolog.

2013. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Persze, egy értelmes és mélyérzésű nőnél ez nem probléma.
2013. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze találhatsz olyan nőt akit ez nem zavar. Viszont a mai világban fontosak az anyagiak, és ha esetleg gyereketek is lenne, akkor lehetséges hogy a nőre hárulna főként a család eltartása? Na ezen a gondolatmeneten szerintem sok nő megfutamodik.

Nem mindegy hogy hol mennyiből lehet megélni. A legtöbb nő (legalábbis az én környezetemben) nem vár el külföldi nyaralásokat meg óriási autót és százezreket,

csak normális életszivonalat.

Persze találhatsz ilyen nőt, csak nehéz lesz. Szerintem mindenképp értékelendő, hogy nem ülsz te sem tétlenül, hanem próbálsz dolgozni :)

2013. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazuk van azoknak akik azt mondják hogy nehéz lesz ... Szerintem is. Sokan mondják hogy próbálkozzak több gyerekes elvált nőknél, ők megértőbbek. Hát pedig pont nekik van szükségük támogatásra meg pénzre a gyerekneveléshez. A fiatal lányok meg: ők élni akarnak, bulizni, féktelenkedni. Ezeket én már nem tudom megadni.


Az hogy találjak egy olyan nőt akinek van pénze és csak szeretetre vágyik ... hát olyan nincs! Aki karrierista, az vele egyenrangú partnert szeretne.


Most azon az állásponton vagyok, hogy próbálok csak barátokat szerezni, végülis azis valamiféle szeretet. Beszélgetek az emberekkel, segítek nekik amit tudok. Régen is ilyen voltam, csak most úgymond van időm is rá.


Saját gyerek kérdésről meg kezdek lemondani. A nővéremnek van 3 kisfia, arra gondoltam hogy őket fogom valamiféleképpen a család-pótlékomnak tekinteni (félre ne értétek eddig is a családom részei voltak, csak nem annyira szorosan)

2013. aug. 1. 14:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából reálisan látod a dolgokat. Igazából az a baj, hogy nagyon fiatal vagy. Később szerintem könnyebb lesz. Az nagyon fontos amit írtál, hogy barátokat szerzel. Szerintem úgy nem megy a dolog, hogy mindenáron kapcsolatot akarsz. Élj, barátkozz, járj el (nem tudom pontosan milyen lehetőségeid vannak), és légy nyitott. Ennyi. Minden lehetőséget használj ki, ne várj a sült galambra és ha létezik nő akinek te kellesz, jobb eséllyel indulsz.
2013. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#utolsó: Köszönöm! Én is így gondoltam de megerősítettél!
2013. aug. 1. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!