Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki képtelen újra kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Már egy éve vagyok egyedül és egyszerűen képtelen vagyok megmaradni egy kapcsolatban.. Ez már a második eset azóta, hogy összejöttem valakivel, eleinte minden rendben volt, jóképű, okos..stb. aztán egyszer csak a semmiből bekattanok, hogy hát végülis ez meg ez meg ez mégsem tetszik benne és már szenvedésnek érzem az egészet..Ilyet utoljára tiniként éltem meg.. Éreztetek már hasonlót, elmúlik ez? lehet, hogy nekem többet már senki nem lesz elég jó? A fura, hogy az egy évvel ezelőtti kapcsolatomban pont, hogy én nem voltam elég jó a pasinak.. Most meg én keresem mindenkiben a hibát.. 23/L
2013. aug. 1. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Haha de ismerős ez nekem :D

26/F

2013. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak nem állsz még készen egy új, komoly kapcsolatra

ha csak emiatt, akkor később menni fog

2013. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sose tudni.
2013. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy az ember nem áll készen, akkor sem, ha igazából az exet már a háta közepére sem kívánja.. Remélem mire elérem a 30-at azért kész leszek, mert így elég szívtelen kis..hagyjuk minek érzem magam..:)
2013. aug. 1. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Idővel menni fog, csak olyat kell találnod, akit tényleg szeretsz.
2013. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
Azért gondolod így mert nem szereted. Nem kell kapcsolatfüggőnek lenni és mindig újabba ugrani, amivel aztán később úgysem leszel elégedett. Nah meg ugye mindig az kell amit nem kaphatsz meg. Exednek te nem kellettél eléggé, ezért mély nyomot hagyott benned, nem heverted ki (függetlenül attól, hogy már nem jönnél vele össze, biztosan maradtak benned tüskék vagy olyan érzések irányába ami felkavar ha eszedbe jut). Addig amíg nem teljesen közömbös az exed akár negatív akár pozitív irányba és ha eszedbe jut bármilyen érzelmet is kivált belőled, akkor nem vagy túl rajta.
2013. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, én két éve vagyok egyedül és úgy érzem, ez már örökre így marad (nem vagyok már fiatal).
2013. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!