Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság mennyire épülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire épülnek a párkapcsolatok önzetlen szerelemre? Mi motiválja a mai párkapcsolatokat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Pénzre, szexre, meg divatra épülnek, és ez motiválja őket. Ellenpélda ritka.
2013. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én azt látom meg hallom hogy csak a szex motiválja többnyire. néha megkérdezem haveromat hogy letudnád vele élni az életed vagy ő a legszebb számodra. a válaszok kiábrándítóak.. :D
2013. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok, hogy önzetlen szerelem azaz pl nem olyan jó a szex, de nem hagyom el mert szeretem és nem érdekel, ha esetleg nekem nem olyan jó.
2013. aug. 1. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre semennyire, ritkán a kapcsolat elején lehet úgy, de az alapján, amit panaszkodni szoktak a kapcsolatban élő ismerőseim... pénz...pénz...pénz! és tényleg...
2013. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig akadnak akik valóban szeretik egymást.De a jó szex azért fontos.
2013. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában a szex és a pénz az indok egy párkapcsolatra, de van elenyésző kivétel is persze.
2013. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többnyire a pénzre épülnek, hála a nőknek...
2013. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 19:03 Ez azért csúnya volt..:)



Amúgy egyetértek a többiekkel..pénz,szex meg a divat miatt jönnek össze az emberek.

Persze van igaz szerelem.Csak egyre ritkább.

2013. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Es pontosan emiatt a hozzaallas miatt nincsen az embereknek kapcsolata mert a 80% azt gondolja,hogy mindenkit csak a szex es penz motival, teny sok ilyen van. Azonban azok akik a szerelmet keresik pont probalnak nem ugy kinezni mint a szex es penzehes r**ancok viszont pont ezen ok miatt nem talalnak maguknak part. Minden kapcsolat alapjanak a szeretetnek kell lennie nelkule az nem,is igazi kapcsolat. Csak ket olyan ember akik erzelmileg olyan szegenyek,hogy keptelenek erezni valamit a masik irant ,csak a szex es pnz miatt vannak "egyutt".

16L

2013. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!