Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen konzervatív, érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen konzervatív, érzelmes, okos, filozofikus férfiaknak általbán hosszabb párkapcsolatok jellemzik?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy egy ilyen pasi, hasonló ilyen lányt talál és igaz lehet nem lesz akkora tűz és szenvedély egy ilyen érzelmeken alapuló párkapcsolatban, de sokkal hosszabb ideig tartanak általában, mint az átlag, ahol inkább a szexualitás, nemiség az alapja a párkapcsolatnak
2013. júl. 9. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Másrészt az átlag kapcsolat sem alapul a szexen szerintem. Mindazonáltal a jó szex 3-4 évig egymás mellett tudja tartani a párost, míg a közös mélázás már kevésbé.


De én mindenkit arra biztatok itt, hogy ne gondolkodjon panelekben.

2013. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én konzervatív, okos és filozofikus vagyok, érzelmesnek viszont nem hívnám magamat, így nem biztos, hogy válaszom hasznos lesz számodra. Engem nem jellemeznek a hosszú kapcsolatok: egyszer volt benne részem, de éreztem jól magamat. Természetesen ez az adott lánytól is függ, meg mindenki más, így nem hiszem, hogy érdemes lenne abszolút érvényességű tendenciákat keresgélni.
2013. júl. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyasmi vagyok, mint a kérdésedben szereplő férfi. Volt "nem heves" kapcsolatom közel 10 éven át. A lány nem volt túl okos és éppen a szenvedélyt hiányoltam a kapcsolatból.

Pár éve van egy sokkal értelmesebb barátnőm és itt bizony tűz van. Én vagyok egészen más a két kapcsolatban.

2013. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!