Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha tőlem függ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tőlem függ a kapcsolat milyensége?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de akinek van ideje kérem olvassa el, csak a fontos információkat közlöm.

18 éves vagyok, lány. Lassan két éve leszek együtt a barátommal. Eleinte Ő nagyon tepert értem, oda volt azért, aki vagyok. Sajnos én az elején nagyon kis "királylány" voltam, aki mindenért hisztizett(hozzátenném, szerintem még mindig jogos, csak nem a hiszti volt a legmegfelelőbb választás). Olyanok voltak a hisztijeim tárgyai, mint az, hogy egy iskolába járunk, és nem vette észre, hogy aznap voltam iskolában, vagy, hogy alig akart maradni velem kettesben iskola után, stb. Sokat kértem, hogy gyakrabban találkozzunk, de kevés volt a változás. Engem nem érdekeltek a dolgok, mentem a fejem után, és elértem amit akartam. Sajnos odáig fajultak a dolgok,hogy szegénykém már nem merte nekem elmondani a véleményét, mert úgyse hallgattam meg. Egy idő után elkezdtem jobban ragaszkodni hozzá, és valami megváltozott.

Elhatároztam, hogy megváltozom, és sikerült! A hisztis hárpia helyett lett egy kiegyensúlyozott barátnője. DE. Elkezdett megváltozni. Tiszteletlenül viselkedett velem, a haverjai előtt is, megbántott többmindennel, de én nem tettem szóvá, mert nem mertem hisztizni neki. Csak mosolyogtam. Mostanában nagyonis helyrejött a kapcsolatunk. Viszont nekem kikell hoznom magamból a maximumot, hogy minden 100%-os legyen. Chaten pl. akármit írok, alig ír. Egy-két szóban letud mindent, én meg kiteszem a lelkem. De mint kiderült, Ő azokon mosolyog, amit írok. De nem töri magát, hogy legyen témánk, holott nem erőltetnénk és lenne, ha nemcsak egy-két szóval tudna le. Sokszor nekem kell rámenősnek, mosolygósnak lenni,a mit Ő nagyon élvez, de ha visszaveszek, és csendes vagyok, akkor Ő nem próbál meg változtatni ezen, hane akkor olyan lesz a kapcsolat. Ha én leülök az ágy szélére, akkor Ő gépezik tovább. De ha odamegyek, akkor viszont agyon ölel. Ha adok, Ő is sokat ad, de ha visszaveszek, akkor Ő nem jön utánam már. És sokszor, ha fáradt vagyok magamra erőltetem a dolgokat, mert félek, hogy én befolyásolom a dolgokat. 2 hónapig hagytam, és akkor nagyon rossz volt a kapcsolatunk...ezért kell nekem kihozni a maximumot magamból. Volt olyan is, hogy kielégült egyszer, én meg rámásztam, mert megint akartam ezt-azt, és közölte, hogy ma már nem lesz semmi, mert neki 'fáj' másodszorra. És nekem ez néha olyan kellemetlen, hogy én adnék, és nem. Ha emg megsértődöm, akkor rossz lesz a kapcsolat. Szeretni tuti szeret, mert ha minden rendben olyan dolgoakt csinál, hogy leesik az állam..

Volt már valaki így?


2013. aug. 1. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
a helyzet nagyon egyszerű. amit ide leírtál, írd le neki is. egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a fiú és 20 éves
2013. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, csak bennem van a félelem, hogy mi van, ha elege lesz abból, hogy megint problémázom. Hiszen régen rengeteget problémáztam.
2013. aug. 1. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!