Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon most utál? Ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most utál? Ezek után még akarhat vmit tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki eddig úgy mutatta érdeklem,hónapokig próbált közeledni és bármit mondtam vagy tettem nem használt. Egyszer csókolóztunk is. De mikor megkérdeztem tőle úgy másfél hete,hogy mi a szándéka velem nem mondott semmit csak állt s nézett,mosolygott rám és mindent mondott csak arra nem válaszolt amit kérdeztem. Mikor újból rákérdeztem azt mondta nincs szándéka...ekkor én azt mondtam,hogy akkor hadja abba amiket csinálni szokott. Az volt a válasz jó,de mikor eljöttem azért még gyorsan megkérdezte,hogy akkor ne csináljam? Azóta ma láttam véletlenül és bár nem beszéltünk és nem is köszöntünk egymásnak de fél szemmel mikor rápillantottam úgy láttam hogy néz. És mikor visszafele jöttem akkor én is ránéztem és megint nézett.

2013. aug. 1. 17:57
 1/3 Didiiayer ***** válasza:
Csak szórakozott, semmi komolyat nem akart és utálni meg nem hiszem, hogy utál.
2013. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

biztos nem utál ennyiért

és lehet hogy volt szándéka, csak nem merte elmondani

de mivel leráztad (vagy ő úgy vehette), magától már nem fog lépni ha akarna valamit sem

ha szeretnéd hogy legyen valami, kezdeményezz most te

2013. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jöhet még! Eddig egy ilyen- egy olyan. A korotokat és a nemeteket is odaírnátok ?
2013. aug. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!